Як проїхати?
x

Введіть свій номер телефону

Дитяча офтальмологія

повна діагностика

250 грн.

лікування
без операцї

Все, що сьогодні має в своєму розпорядженні світова офтальмологія, є в нашому медичному центрі. Сучасне обладнання та високий професійний рівень медичного персоналу, дозволяє швидко і точно поставити діагноз і провести лікування навіть самим маленьким пацієнтам, з вродженими і набутими очними захворюваннями.

Правильно поставлений діагноз і своєчасно розпочате лікування дозволяють, у багатьох випадках, відновити повноцінний зір. Для цього в медичному центрі створено кабінет апаратного та фізіотерапевтичного лікування, оснащений найкращим в своєму класі обладнанням.

Сучасні методики стимуляції зору дозволяють досягти високих результатів лікування багатьох очних захворювань у дітей та дорослих, зміцнюють зір, допомагають скоротити відновний період після різних хірургічних втручань.

Дитяча офтальмологія Кривий Ріг
Передові
технології
дитячої
офтальмології

Якісно і безболісно допоможемо Вашій дитині

 

Важливо! Регулярно перевіряти зір дитини необхідно навіть при відсутності скарг на очі.

Більшість дітей народжуються далекозоростними з низькими зоровими функціями, а до 6-7 років зір приходить в норму. Але !!! У наступні роки в зв'язку з комп'ютеризацією і замкнутістю приміщення, поганим освітленням, відсутністю гігієни зору, низькою активністю руху виникають різні патології, що в 80% призводить до низького зору.

Для своєчасного виявлення патологій, необхідно не рідше ніж 2 рази на рік обстежити дітей, особливо в період їх активного росту.

Регулярне проходження діагностичного обстеження зору, дасть Вам повну впевненість в стані здоров'я зорової системи Ваших дітей. При виявленні найменших відхилень в роботі зорової системи, Вашій дитині буде підібрана індивідуальна програма лікування.

7 причин, чому важливо регулярно водити дитину на діагностику зору

 • Виявити розвиток захворювань очей можна тільки під час комплексної діагностики зору на сучасному обладнанні, призначеному для обстеження дітей.
 • Щоб виключити вроджені хвороби очей, перший огляд у офтальмолога необхідно пройти вже в перші місяці життя малюка.
 • Багато в чому схильність до захворювань очей визначає спадковість. Короткозорість або далекозорість у одного з батьків - високий ризик зниження зору у дитини.
 • Глядачеві навантаження у малюків не менше, ніж у дорослих. Тому більшість захворювань очей виявляються в 8-10 років, коли дитина вже ходить в школу.
 • Порушення зору може стати однією з причин небажання ходити в школу, низької успішності, поганого розвитку мови, пам'яті, координації в просторі і соціалізації дитини в класі.
 • Формування зорової системи до 12-річного віку. Після цього віку багато захворювань очей стають незворотними.
 • Низький зір може обмежити вибір професії: для багатьох спеціальностей носіння контактних лінз або окулярів неприйнятно.

Важливо! Головне завдання батьків і лікаря-офтальмолога - уповільнити або зупинити розвиток захворювань очей в дитячому віці, щоб сформувати максимально високу гостроту зору для його майбутнього життя.

У медичному центрі Ваш Зір підібраний сучасний комплекс діагностичного обладнання, який дозволяє оцінити стан зорової системи дитини і підібрати індивідуальне лікування. Обстеження очей проходить в комфортних умовах, безконтактно і в ігровій формі, щоб не викликати перевтоми у дітей молодшого віку.

Лікування короткозорості

Ефективні і безболісні методи боротьби із захворюванням, які нормалізують гостроту зору.

Лікування далекозорості

Якісно новий підхід, ефективність якого високо оцінили закордонні колеги.

Лікування косоокості

Сучасні методи лікування та профілактики захворювання.

 

1 день

Консультація лікаря

За допомогою сучасного обладнання дитина проходить комплексне обстеження органів зору.

3 - 10 день

Курс лікування

Виходячи з результатів обстеження лікар призначає курс лікування.

12 - 13 день

Обстеження

Повторний огляд лікаря, діагностика та оцінка результатів лікування.

3 тиждень

Посилення ефекту

Рекомендації щодо посилення результатів лікування.

Лікування дитячої
косоокості

операція + анестезія

5 500-6 300 грн.

залежить від кількості задіяних м'язів

Іноді для лікування косоокості цілком достатньо терапевтичних методів лікування, таких, як призначення спеціальних окулярів або контактних лінз, вправ для очей і т.д. Але в деяких випадках допомогти може тільки операція. До хірургічного втручання в нашій клініці вдаються в тому випадку, коли застосування інших способів не може дати бажаного результату. При цьому дуже важливу роль грає терапевтична підготовка. Операція з приводу косоокості дає хороший косметичний ефект, але не відновлює бінокулярного зору, і для отримання нормального зору тільки хірургічного втручання недостатньо. Тому після нього маленькі пацієнти проходять терапевтичний курс, що допомагає їм адаптуватися до нового стану очей і отримати найкращі результати.

 
Лечение детского косоглазия Кривой РогЛечение косоглазия у детей Кривой РогВылечить косоглазие у ребенка Кривой РогЛечить косоглазие Кривой Рог
 

Лікувальне обладнання

Тільки правильно поставлений діагноз і своєчасно розпочате лікування забезпечують повноцінне відновлення гостроти зору. Саме для цих цілей ми створили кабінет фізіотерапевтичного і апаратного лікування і встановили в ньому краще в своєму класі обладнання.

Фізіотерапевтичний кабінет оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє перетворити лікування в захоплюючу гру навіть для самих маленьких пацієнтів.

Курс апаратного лікування - це ефективні фізіотерапевтичні «тренування» для очей, які лікар призначає індивідуально в залежності від діагнозу і віку пацієнта.

Цілі фізіотерапевтичного апаратного лікування:

 • Підвищити гостроту зору.
 • Поліпшити живлення очей.
 • Зміцнити м'язи, що відповідають за адаптацію до різних фокусною відстанню.
 • Сформувати або відновити бінокулярний зір.

Фізіотерапія в дитячому віці допомагає не тільки зупинити погіршення зору при короткозорості, але і вилікувати ряд інших захворювань - косоокість, амбліопії.

Високі результати лікування різних очних захворювань у дітей показали ефективність методики стимуляції і зміцнення зору, а також скорочення відновних процесів після хірургічних втручань.

Колосальний досвід наших фахівців і сучасне обладнання дозволяє швидко, ефективно і безпечно досягти відмінних результатів навіть у важких випадках.

ЭСО-2М

ЭСО-2М Кривой Рог

Використовується в офтальмології при атрофії зорових нервів, пов'язаної з глаукомного процесом, невритом; при макулодистрофії сітківки; при міопії слабкого і середнього ступеня і інших патологіях.

МКС - Ц

МКС - Ц Кривой Рог

Тренажер предназначен для снятия, профилактики зрительного утомления и повышения остроты зрения.

Комплекс "Реамед"

ЭСО-2М Кривой Рог

Забезпечує високоефективне відновлення гостроти зору при всіх видах зорової патології, яка практично завжди пов'язана з порушеннями в роботі зорового аналізатора мозку.

Струмочок

Ручеек Кривой Рог

Призначений для лікування та стабілізації миопического процесу, для стимуляції і тренування органу зору, амбліопії, гіперметріопіі, астигматизмі, пресбіопії.

Райдуга-2Р

Радуга-2Р

Впливає світловим потоком по типу біжучої хвилі. Застосовується для лікування: спазму акомодації, амбліопії різних етіології, міопії, кератитів, тромбозу сітківки, початкової катаракти, глаукоми, косоокості, зорового стомлення.

АСО

АСО Кривой Рог

Призначений для біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору з метою лікування амбліопії, короткозорості, спазму акомодації.

ЛТО-02Р

ЛТО-02Р Кривой Рог

Призначений для лікування широкого спектру очних захворювань в рамках протизапального, розсмоктувальної і стимулюючої терапії. Застосовують при: зоровому стомленні, астенопії, амбліопії, аккомодаційнній порушеннях.

Елфор-Проф

Элфор-Проф Кривой Рог

Призначений для гальванізації та лікарського електрофорезу.

БВТр-3

БВТр-3 Кривой Рог

Дозволяє здійснювати лікування амбліопії, косоокості анормальну кореспонденцію сітчаток, сприяє усуненню функціональної скотоми, диплопії (двоїння), а також розвивати фузійні резерви.

Лінійка ЛА-С

Линейка ЛА-С Кривой Рог

Принцип лікування полягає в поперемінному додатку до ока позитивних і негативних лінз. Висока ефективність відзначається при лікуванні розладів акомодації.

Вартість

Комплекс апаратного лікування: Комплекс "Реамед", електрофорез, електростімуляція (один сеанс) 180 грн.
Апаратне лікування + Комплекс "Реамед" - пільгова категорія (один сеанс) 140 грн.
Плеоптичне лікування (10 сеансів) 1600 грн.
Плеоптичне лікування (1 сеанс) 180 грн.
 
Детский офтальмолог Кривой Рог

Боброва Оксана Василівна

Дитячий лікар офтальмолог першої категорії

Учасник міжнародних семінарів і конференцій з дитячої офтальмології, член товариства офтальмологів України

Стаж роботи понад 15 років.

Спеціалізація: дитяча офтальмологія. Проведення операцій для дітей, усунення косоокості.

 
Детский офтальмолог Кривой Рог

Денисова Ольга Олегівна

Лікар офтальмолог. Лазерний хірург.

Кандидат медичних наук. Має патент України на корисну модель: "Спосіб лікування оптичної нейропатії при ускладненою короткозорості високого ступеня".

Стаж роботи понад 8 років.

Спеціалізація: доросла та дитяча офтальмологія.Проведеніе операцій для дітей, усунення косоокості.

 
Запис на консультацію

(056) 462-07-07

(096) 339-77-77

(099) 339-77-77

Ліцензії та сертифікати

Відгуки наших пацієнтів

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Алина

  2.02.21

  На прошлой неделе сделала лазерную коррекцию зрения! очень довольна результатом. Спасибо большое всем кто принимал участие в этом процессе. Мне понравилось в этом центре. Врачи профессионалы,...

 • Денис

  2.02.21

  Сегодня был на приеме у Мисюры Эллады Анатольевны. Всем советую этого доктора. Быстро и профессионально провели диагностику и подобрали очки.

 • Динара

  2.02.21

  Спасибо за очень удобный график физ.кабинета и индивидуальный подход к каждому ребенку и взрослому. все на высшем уровне. мы получили очень хороший результат после лечения. спасибо руководству...

Як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося в центрі міста, до нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ