Як проїхати?
x

Введіть свій номер телефону

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція - найпопулярніший і ефективний метод відновлення зору. За допомогою даної процедури стало можливим вилікувати ряд очних захворювань, серед яких: короткозорість, далекозорість, астигматизм і багато інших. На даний момент найбільш безпечними і ефективними прийнято вважати методики LASIK і LASEK.

У нашому медичному центрі використовується один з найсучасніших ексімер лазер WaveLight EX500, завдяки якому процедура корекції зору на найвищому рівні стала доступна жителям Кривого Рогу. Ексимерний лазер, розроблений спеціально для проведення персоналізованої процедури лазерної корекції зору. Висока гнучкість і точність цього лазера дозволяють проводити корекцію зору і добиватися успішних результатів навіть при високих ступенях порушення рефракції. Багато в чому це відбувається завдяки високій швидкості роботи лазерної системи.

вартість процедури от

4 000 грн.

 • Консультація
  лікаря
 • Проведення
  операції
 • Післяопераційне
  обстеження
 • Поради на
  післяоперацйний
  період

Запис на прийом

WaveLight EX500 - найшвидший з усіх існуючих, на сьогоднішній момент, ексимерних лазерів в світі. Сьогодні остання модель лазера Wave Light - EX-500 пропонує нові стандарти корекції, забезпечуючи не лише точність і комфорт, але і дозволяє домагатися максимальної якості зору.

Оптимізована корекція (OptiLASIK, OptiLASEK) - стандартна асферична програма, при якій корекція проводиться відповідно до нормативних картами. Не враховується сферичність рогівки, при максимальній гостроті зору можливе посилення светорассеивания після корекції.

Протокол Custom-Q - персоналізована асферична корекція. Дана асферична програма показана тим, для кого особливо важлива якість зору в сутінковий і нічний час. У лазері EX500 є унікальна можливість надати під час лазерної корекції рогівці такий профіль, при якому вона буде мати оптимальний рівень сферичних аберацій. Це в значній мірі знижує, а в деяких випадках і повністю усуває светорассеяніє (сферичні аберації).

Топографічно орієнтована асферична програма - ця програма є найскладнішою в плануванні і реалізації. Вона дозволяє виконати корекцію рефракційних порушень при неправильній асиметричній формі рогівки, що не дозволяє жодна інша програма! Програма дає можливість розширити оптичну зону після раніше зробленої лазерної корекції з маленькою оптичної зоною. Програма дає можливість проведення часткової корекції астигматизму при кератоконусе, після радіальних насічок і раніше проведених лазерних корекцій.

Лазерная коррекция зрения Кривой Рог

LASIK

(Laser-Assisted in Situ Keratomileusis)

На даний момент вважається одним з найбільш безпечних та ефективних методів корекції зору не тільки в Україні, а й за кордоном. Основними показаннями застосування даної методики є порушення оптики очі. Дозволяє якісно і безболісно виправляти найпоширеніші очні недуги, серед яких: астигматизм (до ± 6,0 D), далекозорість (до +6,0 D) і короткозорість до (до -16,0 D) і багато іншого.

Серед величезної кількості методик лазерної корекції LASIK є найбільш щадним варіантом по відношенню до анатомії шарів рогівки, при дуже високих результатах.

У нашому медичному центрі використовується унікальне обладнання і одноразові витратні матеріали виробництва Англії і Швейцарії. Процедуру виконують досвідчені фахівці, на рахунку яких тисячі якісно проведених операцій. Ми постійно працюємо над вдосконаленням майстерності наших лікарів, відправляючи їх на різні конференції та курси підвищення кваліфікації в країни Європейського Союзу та СНД.

LASEK

LASЕK - є методом лазерної операції очей, яка використовується для корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму. Це порівняно новий метод, який поєднує в собі переваги методу LASIK і методу ФРК. Найголовніша перевага цього методу є його неінвазивний характер, тобто без пошкодження тканини рогівки. Це ідеальна процедура для людей, які мають дуже тонку або занадто плоску рогівку. LASЕK є найбільш зручним методом для:

 • низькою і середнього ступеня короткозорості;
 • низької та середньої ступені далекозорості;
 • низькою і середнього ступеня астигматизму;
 • для людей, яким не підходить метод LASIK через поєднання тонкої рогівки і широкого зіниці.

 

Stream Light

Stream Light - технология бесконтактной лазерной коррекции зрения. Методика отличается от остальных тем, что осуществляется одним этапом (“one step”). Хирургические инструменты и спиртовые растворы в этом случае не применяются. Местную анестезию проводят с помощью глазных капель, а фиксацию - векорасширителями.

Процедура максимально автоматизирована и выполняется под четким контролем врача. Человеческий фактор исключается, благодаря чему достигаются высокие показатели зрения. Время на операцию сокращается вдвое, а рефракционный этап длится не более 20 секунд.

Период восстановления непродолжительный. Stream Light рекомендована пациентам, страдающих близорукостью и близоруким астигматизмом. Также этот способ подойдет тем, кто опасается самой коррекции лазером.

ДІАГНОСТИКА ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ

Діагностична платформа

Всі етапи діагностики проводяться на єдиній платформі і замкнуті в єдиний цикл. Жодне з десятків вимірювань, жодна з десятків тисяч цифр не залишаються неврахованими, послідовно автоматично переносяться з одного діагностичного вузла в наступний, підсумовуються, обробляються і аналізуються. Втрата навіть малої частки інформації виключена. Спеціально розроблений для максимально комфортної, безпечної, швидкої та ефективної діагностики і корекції.

Високотехнологічні можливості діагностики:

Оптична система для дослідження топографії переднього сегмента ока ORBSCAN - за 2.5 секунди безконтактно проводить вимірювання в 9 тисячах точок за такими параметрами:

 • повна топографія передньої поверхні рогівки
 • повна топографія задньої поверхні рогівки
 • повна оптична пахіметрія - товщина рогівки по всій площі
 • глибина передньої камери ока
 • діаметр зіниці
 • ширина кута передньої камери ока

З отриманих даних проводиться тривимірний аналіз конфігурації рогівки і оцінюється безпека лазерної корекції.

Повна аберрометра ока ZYWAVE - дозволяє вивчити і візуалізувати індивідуальний характер всіх світлорозсіювань, виявити всі нечіткості зображення, моделювати і аналізувати характер і ступінь світлорозсіювання на світлі, в сутінках, в темряві.

Система розпізнавання малюнка райдужної оболонки - під час дослідження Ваша райдужка буде сфотографована і її зображення передано в лазер.

Перед проведенням лазерної корекції ваш очей буде ідентифікований по малюнку райдужної оболонки і тільки після цього проведена лазерна корекція зору. Крім того, саме по малюнку райдужної оболонки будуть зорієнтовані осі астигматизму в процесі проведення лазерної корекції.

Коли б пацієнт не обстежувався повторно, система моментально ідентифікує його по малюнку райдужної оболонки, представить всі його архівні документи і порівняє їх з справжніми. Помилка виключена!

Оптичний топограф TopoLyzer

 • Прилад для оптичного сканування рогівки, який дуже докладно аналізує передню поверхню рогівки і її товщину.
 • Вбудований кератометрії дозволяє зіставити результати двох методів зміни однієї і тієї ж поверхні рогівки і, таким чином, контролювати точність дослідження.
 • TopoLyzer фотографує і зберігає в пам'яті малюнок райдужної оболонки і діаметр зіниці при різних умовах освітленості.
 • У подальшому ці дані передаються в лазер для ідентифікації очі по малюнку райдужної оболонки перед початком корекції. Ця система дозволяє контролювати положення очі під час корекції не тільки в тривимірному просторі (3-Д), але і стежити за ротацією очі навколо зорової осі. Така технологія значно підвищує точність корекції, що особливо важливо, якщо мова йде про корекцію астигматизму.
 • При оцінці профілю рогівки TopoLyzer дає інформацію і про ступінь асферічності її поверхні (таким чином, характеризуючи рівень наявного у конкретної людини світлорозсіювання). Дана інформація використовується для проведення персоналізованої і топографічно орієнтованих програм лазерної корекції.
 • Тільки використання приладу TopoLyzer дає можливість здійснити лазерну корекцію по персоналізованих програмами.

Вартість лазерної корекції

  1 око 2 ока
Фоторефрактивна кератектомія ФРК (LASЕK) або LASІK після факоемульсифікації катаракти 4 000 грн. 8 000 грн.
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK (стандартна асферична програма) 7 000 грн. 14000 грн.
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK (стандартна асферична програма) 8 000 грн. 15500 грн.
NEW Лазерна корекція зору по методиці Stream Light   25 000 грн.
Персоналізована асферична корекція LASIK / LASЕK Custom-Q 8 900 грн. 17800 грн.
Топографічно орієнтована асферична програма (LASIK / LASЕK) 9 500 грн. 19000 грн.
Докоррекція (ІІ етап) після корекції зору в нашому центрі безкоштовно безкоштовно

(056) 462-07-07

(096) 339-77-77

(099) 339-77-77

Запись на приём

 
Лазерная коррекция зрения в Кривом РогеЛазерная коррекция зрения в Кривом РогеЛазерная коррекция Кривой РогЛазерная коррекция Ваш ЗирЛазерная коррекция зрение Кривой Рог Ваш ЗирКоррекция зрения Кривой Рог
 
 

Операцію проводить

Саар Тетяна АнатоліївнаСаар Тетяна Анатоліївна

Лікар офтальмолог вищої категорії, рефракційний хірург

Член європейської та американської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів, які працюють на ексимерним лазері Alcon / Wavelight.

 

Часті питання про лазерної корекції зору

Наскільки безпечна лазерна корекція зору? Чи може лазер «промахнутися»?

Лазерна корекція методами LASIK і LASEK вважається найбезпечнішою в світі. У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані офтальмологи з величезним досвідом і тисячами успішно проведених процедур за спиною, тому, будь-яка недбалість або нестандартна ситуація просто виключені.

Чи боляче робити лазерну корекцію?

Ні, перед процедурою доктор застосовує крапельну анестезію, яка забезпечує повну безболісність процедури.

В якому віці краще робити лазерну корекцію зору?

Обмежень за віком немає, проте, робити процедуру чи ні вирішує доктор, виходячи з результатів попередньої комп'ютерної діагностики і повного обстеження зорової системи.

Чи правда, що після проведення корекції через якийсь час зір все одно буде погіршуватися?

Все залежить від кожного конкретного випадку, як правило після процедури зір відновлюється, більш того, виключається розвиток цілого ряду захворювань, які можуть викликати втрату зору.

Як часто потрібно відвідувати лікаря після операції?

Для того, щоб запобігти розвитку захворювань зорової системи, і в разі чого оперативно усувати розвиваються недуги, ми рекомендуємо відвідувати наш медичний центр два рази в рік.

Ліцензії та сертифікати

Відгуки наших пацієнтів

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Алина

  2.02.21

  На прошлой неделе сделала лазерную коррекцию зрения! очень довольна результатом. Спасибо большое всем кто принимал участие в этом процессе. Мне понравилось в этом центре. Врачи профессионалы,...

 • Денис

  2.02.21

  Сегодня был на приеме у Мисюры Эллады Анатольевны. Всем советую этого доктора. Быстро и профессионально провели диагностику и подобрали очки.

 • Динара

  2.02.21

  Спасибо за очень удобный график физ.кабинета и индивидуальный подход к каждому ребенку и взрослому. все на высшем уровне. мы получили очень хороший результат после лечения. спасибо руководству...

Як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося в центрі міста, до нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ