Як проїхати?
x

Введіть свій номер телефону

Лікування астигматизму в Кривому Розі

Як бачить людина з астигматизмом?
before
after

Астигматизм - одне з найпоширеніших захворювань органів зору. Людина, яка має порушення цього типу бачить навколишній світ викривленим і частково розмитим. Причиною даної патології є неправильна форма рогівки (іноді кришталика). Здоровий очей має рівну сферичну поверхню рогівки і кришталика, при астигматизмі сферичність порушується і спостерігається кривизна за різними напрямками.

вартість діагностики

300 грн.

Астигматизм Кривой Рог

Такі порушення впливають на зображення, які бачить людина. Викривлення рогівки в різних меридіанах поверхні призводять до того, що при проходженні світлового променя крізь деформовану рогівку зображення предметів виходять спотвореними. Пацієнт бачить частину зображення розпливчасто, через те, що на сітківку потрапляє тільки частина зображення, а інша частина - перед сітківкою або за.

Ефективне лікування астигматизму
 
Лечение астигматизма в Кривом Роге

Ступені астигматизму

Для зручності фахівці класифікували дану патологію за ступенем тяжкості заломлення світла:

 • Слабка ступінь — до 3 D
 • Середня ступінь — від 3 до 6 D
 • Висока ступінь — 6 D і вище

Види астигматизму

За способом набуття розрізняють вроджену і придбану патології.

У більшості дітей зустрічається вроджений астигматизм (до 0,5 D), таку патологію прийнято вважати «функціональної», тому що вона не робить негативного впливу на гостроту зору і розвиток бінокулярного. У разі якщо патологія перевищує 1 D у людини знижується зір, яке можливо відкоригувати за допомогою звичайних окулярів.

Набутий астигматизм може з'явитися після травм, невеликих ушкоджень або хірургічного втручання внаслідок рубцевих змін на рогівці.

Виправлення астигматизму

Сучасна медицина надає відразу кілька можливостей корекції астигматизму, в залежності від ступеня тяжкості патології: корекція за допомогою спеціальних окулярів, контактних лінз і Ексімер-лазерна корекція.

Швидкий запис на прийом
(056) 462-07-07, (096) 339-77-77, (099) 339-77-77

Окулярна корекція астигматизму

Найбільш популярний варіант серед офтальмологів України, зір коригується за допомогою спеціальних «складних» очок. Однак, при складній ступеня патології такі окуляри можуть викликати неприємні відчуття, серед яких: різь в очах, зоровий дискомфорт або головний біль. Перед підбором спеціальних «складних» очок пацієнту необхідно провести ретельну діагностику. Без такої діагностики пацієнт ризикує викинути гроші на вітер.

Контактні лінзи при астигматизмі

Не так давно коригування астигматизму була можлива тільки за допомогою жорстких лінз, які не тільки доставляли пацієнтам багато незручностей під час носіння, але і надавали негативний вплив на рогівку. Сьогодні сучасна медицина пропонує чудову і безпечну альтернативу - торичні лінзи, які не роблять ніякого негативного впливу і чудово здійснюють коригування патології.

Лазерна корекція астигматизму

Лазерна корекція набрала широку популярність в останні роки серед пацієнтів з астигматизмом до ± 3,0 D. Ця процедура здійснюється за методикою LASIK, оскільки процес рідко перевищує 10-15 хвилин, тому її не можна назвати операцією. Пацієнту дають крапельну місцеву анестезію, після чого доктор приступає до корекції. Як правило, вплив лазера не перевищує за часом 60 секунд, часто менше, все залежить від складності кожного конкретного випадку.

Корекція здійснюється відповідно до методики LASIK, за допомогою спеціального приладу - мікрокератома, доктор знімає поверхневі шари рогівки товщиною до 150 мікрон, тим самим відкриваючи лазерному променю глибші шари. Після цього лазером випаровується частина рогівки, а відокремлені клапті повертаються на місце, де фіксується за допомогою колагену. Процедура не передбачає накладення швів за рахунок самостійного відновлення епітелію. Перевагами процедури, здійснюваної методом LASIK, є доступна вартість і мінімальний реабілітаційний період. На протязі декількох годин після проведення процедури пацієнт починає добре бачити вже через кілька годин, остаточне відновлення станься протягом тижня.

Лечение астигматизма Кривой Рог

Ліцензії та сертифікати

Відгуки наших пацієнтів

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Алина

  2.02.21

  На прошлой неделе сделала лазерную коррекцию зрения! очень довольна результатом. Спасибо большое всем кто принимал участие в этом процессе. Мне понравилось в этом центре. Врачи профессионалы,...

 • Денис

  2.02.21

  Сегодня был на приеме у Мисюры Эллады Анатольевны. Всем советую этого доктора. Быстро и профессионально провели диагностику и подобрали очки.

 • Динара

  2.02.21

  Спасибо за очень удобный график физ.кабинета и индивидуальный подход к каждому ребенку и взрослому. все на высшем уровне. мы получили очень хороший результат после лечения. спасибо руководству...

Як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося в центрі міста, до нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ