Як проїхати?
x

Введіть свій номер телефону

Лікування далекозорості в Кривому Розі

Зір при далекозорості
before
after

Далекозорість або гіперметропія - поширене очне захворювання, при якому спостерігається погіршення чіткості зображення, які знаходяться в безпосередній близькості від людини. В юному віці може носити прихований характер.

вартість діагностики

300 грн.

Дальнозоркость Кривой Рог

Причин появи захворювання може бути кілька, проте, основною причиною називають вкорочене очне яблуко. Через це світловий промінь фокусується нема на сітківці, а позаду неї, в наслідок чого на сітківку потрапляє вже розфокусованний промінь, який і створює розпливчасту картинку. Дане захворювання проявляється у людей з віком, це пов'язано з тим, що у літніх людей спостерігається втрата еластичності кришталика. Однак, певну роль у прояві хвороби в ранньому віці відіграє спадковість і багато факторів навколишнього середовища.

Ступені далекозорості
 

Існує три ступені гіперметропії:

 • до 2,0 D – слабка
 • до 5,0 D – середня
 • 5,0 D і вище – висока

У пацієнтів з малим ступенем захворювання зберігається хороший зір, як далеко, так і поблизу, проте, часто пацієнти скаржаться на швидку стомлюваність очей, часті запаморочення і головний біль. Люди із середнім ступенем захворювання скаржаться на поганий зір поблизу. Пацієнти з високим ступенем скаржаться на поганий зір, як поблизу, так і далеко.

 

 
Лечение дальнозоркости Кривой Рог
Швидкий запис на прийом
(056) 462-07-07, (096) 339-77-77, (099) 339-77-77
Ефективне лікування далекозорості

Лазерна корекція зору

Найбільш ефективний спосіб виправлення далекозорості на сьогоднішній день. Зір коригується за рахунок зміни форми рогівки. Лазерна корекція ефективна для пацієнтів, ступінь хвороби яких не перевищує 4,0 D. Процедура абсолютно безпечна і виконується протягом одного дня. Корекція виконується протягом 10-12 хвилин, при цьому впливу лазера не перевищує 60 секунд, а глибина впливу 140 - 180 мкм. Крапельна місцева анестезія дозволяє переносити процедуру абсолютно безболісно. Оптимальний вік для проведення даної процедури 18-45 років, однак, остаточне рішення приймає лікар, виходячи з результатів попереднього обстеження. Проведення процедури під час вагітності небажано.

Інтраокулярна корекція

Даний метод лікування призначений для пацієнтів з високим ступенем далекозорості, коли лазерна корекція не підходить. Дана операція передбачає заміну кришталика, завдяки чому в подальшому виключено розвиток катаракти і дозволить позбутися від необхідності читання і роботи в окулярах.

Дальнозоркость в Кривом Роге

Ліцензії та сертифікати

Відгуки наших пацієнтів

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Алина

  2.02.21

  На прошлой неделе сделала лазерную коррекцию зрения! очень довольна результатом. Спасибо большое всем кто принимал участие в этом процессе. Мне понравилось в этом центре. Врачи профессионалы,...

 • Денис

  2.02.21

  Сегодня был на приеме у Мисюры Эллады Анатольевны. Всем советую этого доктора. Быстро и профессионально провели диагностику и подобрали очки.

 • Динара

  2.02.21

  Спасибо за очень удобный график физ.кабинета и индивидуальный подход к каждому ребенку и взрослому. все на высшем уровне. мы получили очень хороший результат после лечения. спасибо руководству...

Як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося в центрі міста, до нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ