Як проїхати?
x

Введіть свій номер телефону

Масаж

вартість процедури

від 50 грн.

Масаж як метод механотерапії є додатковим засобом в комплексному лікуванні багатьох очних захворювань.

Масажний кабінет є невід'ємною частиною нашого медичного центру. Значимість масажу для лікування і профілактики очних захворювань дуже велика. У шийно-комірцевої зоні знаходяться такі центри, впливаючи на які ми безпосередньо стимулюємо зоровий аналізатор, відновлюємо зір і зміцнюємо нервово-м'язовий апарат очей.

 • Професійні масажисти
 • Якісна робота
 • Незаперечні переваги
 • Останній штрих у вашому стилі

Классический массаж Кривой Рог

Види масажу

Виды массажа Кривой Рог

Загальний масаж тіла
(Класична і східна методика)

1 сеанс (1 година)280 грн.

Класичний загальний масаж дозволяє відчути полегшення вже після першого сеансу. Дана процедура ефективна при порушеннях опорно-рухового апарату, органів дихання і захворюваннях серцево-судинної системи. За допомогою загального масажу тіла можна прискорити відновні процеси після травм, а також, після серйозних розумових і фізичних навантажень. Під час масажу м'язи забезпечуються киснем, виводяться продукти розпаду і організм наповнюється енергією, завдяки чому зростає працездатність. Східна методика допомагає м'язам звільнитися від венозної крові, а також робить суглоби більш гнучкими.

Массаж головы Кривой Рог

Масаж голови
і шийно-комірцевої зони

1 сеанс (20-30 хв.)90-150 грн.

Навіть один сеанс масажу голови і шийно-комірцевої зони здатний ефективно усунути головний біль і позбавити людину від постійного відчуття втоми. Після рса процедур в нашому медичному центрі у вас нормалізується сон і зросте працездатність. За допомогою цього виду масажу можна виправити поставу і усунути застійні явища, що неодмінно призведе до поліпшення пам'яті, уваги і підвищити вашу ефективність на роботі чи навчанні. Крім того, завдяки впливу на рефлекторні зони шиї можливо нормалізувати гормональний фон (актуально для підлітків).

Швидкий запис на прийом
(067) 601-83-31 Лілія
Косметический массаж лица Кривой Рог

Масаж обличчя косметичний
з підтяжкою зморшок

1 сеанс (30 хв.)150 грн.

Даний вид застосовують для поліпшення стану шкіри обличчя і шиї. Масаж дозволяє попередити передчасне старіння ділянок шкіри, а також виправити багато косметичні недоліки. Наші фахівці мають колосальний досвід виконання даної процедури, а тисячі задоволених клієнтів підтверджують незаперечну ефективність і позитивний вплив даної процедури не тільки на шкіру обличчя, але і стан всього організму в цілому.

Антицеллюлитный массаж Кривой Рог

Антицелюлітний масаж
(В залежності від маси тіла)

1 сеанс (40 хв.)120-200 грн.

Целюліт - підвищений скупчення жирової клітковини під шкірою в області стегон, живота, сідниць. Це психологічна проблема для багатьох жінок, проте, дана проблема може бути виправлена. Целюліт не є патологічним порушенням, представляючи собою на початкових стадіях неестетіческое освіту. Однак, у міру розвитку він може викликати досить серйозний дискомфорт, поступово охоплюючи собою і інші ділянки тіла: внутрішні поверхні гомілки, рук, підстава потилиці, спину і т.п. Для вирішення даної проблеми у нас застосовується сучасна методика, орієнтована на зменшення кількості жирової клітковини. Результат можна зберегти досить довго, за умови виконання даних нашими фахівцями рекомендацій.

 
Классический массаж в Кривом РогеМассаж спины КРивой РогМассаж конечностей Кривой Рог
 

Крім спеціалізованих масажів спрямованих на лікування захворювань ока, ми пропонуємо:

 • лікувальні масажі спини
 • верхніх і нижніх кінцівок
 • відновлення суглобових функцій
 • відновлення пост інсультних хворих
 • дитячі масажі (сколіози всіх ступенів, плоскостопість)
 • антицелюлітні масажі
Линькова Лилия массажист Кривой Рог

Лінькова Лілія - Професійний масажист

Досвід роботи 27 років в медичних установах.

Для запису на масаж телефонуйте: (067) 601-83-31

Ліцензії та сертифікати

Відгуки наших пацієнтів

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Алина

  2.02.21

  На прошлой неделе сделала лазерную коррекцию зрения! очень довольна результатом. Спасибо большое всем кто принимал участие в этом процессе. Мне понравилось в этом центре. Врачи профессионалы,...

 • Денис

  2.02.21

  Сегодня был на приеме у Мисюры Эллады Анатольевны. Всем советую этого доктора. Быстро и профессионально провели диагностику и подобрали очки.

 • Динара

  2.02.21

  Спасибо за очень удобный график физ.кабинета и индивидуальный подход к каждому ребенку и взрослому. все на высшем уровне. мы получили очень хороший результат после лечения. спасибо руководству...

Як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося в центрі міста, до нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ