Як проїхати?
x

Введіть свій номер телефону

Про центр

Ваш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зірВаш зір
 

Медичний сервіс найвищого рівня

 
Лицензия

Ліцензія АЕ179618 від 04 жовтня 2012р.

Скачать (pdf, 22.4 мб)

Всі наші лікарі - висококваліфіковані фахівці. Медичний центр сучасної офтальмологічної допомоги ВАШ ЗІР - постійно навчає своїх фахівців. У Медичному центрі ВАШ ЗІР працюють доктори та кандидати медичних наук, фахівці вищих категорій. Звернувшись в наш центр, Ви завжди можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.

У Медичному центрі ВАШ ЗІР, Ви отримуєте повну об'єктивну інформацію про своє захворювання і про всі ефективні методи лікування. При цьому лікар будує схему лікування з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей.

Наш медичний центр приймає пацієнтів без обмежень за віком - це і діти з перших днів життя, і люди похилого віку..

Вся техніка і матеріали, що використовуються нашими фахівцями, мають європейські сертифікати і пройшли необхідну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я України. Рівень оснащеності нашого медичного центру є орієнтиром для провідних європейських очних центрів.

Операції проходять амбулаторно (Вам не потрібно лягати в стаціонар), тривають лічені хвилини і абсолютно безболісні.

Ми спостерігаємо кожного пацієнта після операції до повного одужання. У Вас є можливість в будь-який час зв'язатися з лікарем.

У нашому центрі будь-який пацієнт отримує всі необхідні медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, в якому прописуються всі аспекти лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження.

Наші переваги

 • Комплексний підхід до діагностики, лікування та профілактики
 • Новітнє обладнання та технології
 • Команда висококваліфікованих офтальмологохірургів лікарів першої і вищих категорій
 • Зручний графік роботи
 • Високий рівень сервісу
 • Надання медичної документації державного зразка

Ліцензії та сертифікати

Відгуки наших пацієнтів

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Светлана

  2.02.21

  Мы были на первой консультации с моей внучкой 2-х лет. Будем лечить косоглазие. Понимаю, что благодарить надо по итогам. Но и за первый теплый, весёлый и красивый приём спасибо! Персонал супер....

 • Алина

  2.02.21

  На прошлой неделе сделала лазерную коррекцию зрения! очень довольна результатом. Спасибо большое всем кто принимал участие в этом процессе. Мне понравилось в этом центре. Врачи профессионалы,...

 • Денис

  2.02.21

  Сегодня был на приеме у Мисюры Эллады Анатольевны. Всем советую этого доктора. Быстро и профессионально провели диагностику и подобрали очки.

 • Динара

  2.02.21

  Спасибо за очень удобный график физ.кабинета и индивидуальный подход к каждому ребенку и взрослому. все на высшем уровне. мы получили очень хороший результат после лечения. спасибо руководству...

Як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося в центрі міста, до нас легко дістатися як на громадському транспорті, так і на автомобілі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ