У період дії обмежень червоного рівня епідемічної небезпеки вхід в медичний центр дозволено лише за наявності документа про вакцинацію або негативного ПЦР тесту не більше 72 год.
Наш адрес
Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників 36Карта проїзду
Графік роботиПн-Пт: 09:00-18:00,Сб: 09:00-15:00
Телефоны
Наш адрес
Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників 36Карта проїзду
Графік роботиПн-Пт: 09:00-18:00,Сб: 09:00-15:00
Лікування глаукоми у Кривому Розі
Як бачить людина з глаукомою?
Глаукома – поширене очне захворювання, найчастіше викликане підвищенням внутрішньоочного тиску, наслідком чого є ушкодження зорового нерва. Особлива небезпека даного захворювання полягає в тому, що протікає хвороба, практично, безсимптомно. При несвоєчасному виявленні та лікуванні глаукома може привести до часткової або повної втрати зору. Причини виникнення хвороби не відомі досі, проте, якщо вчасно виявити недугу і відразу почати його лікування – в більшості випадків спостерігається повне відновлення зору.
Фахівці-офтальмологи попереджають, що в результаті гострого нападу хвороби можлива різка втрата зору. Кілька років тому офіційні представники Всесвітньої Організації Охорони здоров’я прочитали доповідь, в якій говориться, що глаукома – це основне захворювання, при відсутності лікування якого настає необоротна втрата зору. Сьогодні в світі налічується близько 40 мільйонів сліпих людей, з яких понад 5 мільйонів втратили зору в наслідок глаукоми.
Глаукома виникає незалежно від віку, однак, найбільш схильні до захворювання люди похилого віку.
Немовлята – за статистикою на 10 000 новонароджених дітей припадає 1 випадок захворювання.
40-50 років – фахівці діагностують перші ознаки у 0,1%
60-75 років – близько 2% цієї вікової групи страждають на глаукому
Відкритокутова глаукома
Спостерігається приблизно у 90% пацієнтів з цим захворюванням. Дана форма характеризується порушенням функцій дренажної системи ока, в наслідок чого підвищується внутрішньоочний тиск. Найчастіше, ця форма захворювання протікає у більшості пацієнтів безсимптомно, через що людина поступово втрачає зір. Відомі випадки безсимптомного прогресування захворювання, коли після кількох років людина виявляв, що одне око практично не бачить.
Закритокутова глаукома
Менш поширена форма захворювання, при якій внутрішньоочна рідина не має доступу до дренажної системи. Така ситуація часто призводить до дуже несприятливих наслідків:
Гострий біль в очах і передній частині голови
Зорові порушення, аж до повної втрати зору
Розширення судин очного яблука (почервоніння очей)
Відсутність реакції на світло
Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!
1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Ваш запит успішно відправлено
Лікування
Після комплексного обстеження в медичному центрі «Ваш Зір» наші фахівці, на основі отриманих даних, підберуть індивідуальний варіант вирішення проблем. Як правило, якщо захворювання було виявлено на ранніх стадіях практикується медикаментозне лікування. Консервативне лікування завжди підбирається індивідуально, беручи до уваги вік пацієнта і наявність супутніх захворювань. Лікування повинно тривати протягом усього життя пацієнта. Воно спрямоване на зниження внутрішньоочного тиску, однак, медикаментозне лікування не здатне відновити в належній мірі, а лише підтримує його іскусственно.Іменно тому ми рекомендуємо хірургічне втручання, яке дозволить відновити природний баланс рідини.
Мета операції – знизити внутрішньоочний тиск, коли медикаментозне лікування не ефективно, тому що низьке внутрішньоочний тиск теж погано для ока, тому операція може проходити в один або в два етапи. Прооперовані пацієнти потребують «Д» спостереженні у окуліста, тому що дренажні отвори можуть заростати. При III-IV ступеня глаукоми процес може бути необоротним і закінчитися сліпотою.
Сучасне оперативне лікування глаукоми – це операція з імплантацією клапана EX-PRESS
У разі діагностування закритокутової форми – ми рекомендуємо кілька варіантів хірургічного втручання, в тому числі і варіант заміни кришталика на інтраокулярну лінзу. Абсолютно всі варіанти обговорюються індивідуально на прийомі у лікаря, коли всіх необхідних обстежень.
1-й етап – Хірургічний. Якщо дренажна тканина не дуже вражена, цей етап може бути ефективним, якщо немає, то пацієнту призначають
2-й етап – Лазерна трабекулотомія. Ця процедура спрямована на зниження внутрішньоочного тиску шляхом видалення частини трабекулярної мережі і забезпечення відтоку водянистої вологи під кон’юнктиву.