Перейти до основного вмісту

Діагностика зору та консультація офтальмолога у Кривому Розі

Хто потребує перевірки зору?

Погіршення зору може відбуватися при появі самостійних очних хвороб або під впливом хронічних патологій, таких як цукровий діабет, пухлини в головному мозку, або в результаті травм голови. Багато хвороб ока можуть протікати без явних симптомів, і, людина тривалий час може не спостерігати у себе проблем із зором. Пізня діагностика може призвести до труднощів у лікуванні причини, саме тому варто регулярно перевіряти свій зір. Вдосконалене обладнання в офтальмології дозволяє отримати точні відомості про стан зорового аналізатора людини. Діагностика зору вчасно виявляє навіть незначне погіршення зору і визначити подальше ведення пацієнта: провести корекцію зору або поставити на спостереження. Обов'язково виявляється першорядна причина зниження зору. Тому консультуватися у офтальмолога варто тим:

Людям, з нормальним зором

Якщо у людини немає проблем із зором, тоді діагностика проводиться планово дорослим і дітям один раз на рік. Якщо будуть виявлені погіршення, тоді офтальмолог призначить додаткові консультації.

Тим, у кого падає зір

В такому випадку проводиться комплексне обстеження за участю інших фахівців для виявлення захворювання яке впливає і його лікування. Діагностика за допомогою обладнання дозволяє підібрати правильні діоптрії для лінз або окулярів і надалі контролювати цей параметр у міру поліпшення або погіршення зору.

Тим, хто користується лінзами

Перед тим, як переходити на лінзи, необхідно виявити протипоказання у лікаря. Лінза-чужорідний предмет для ока, індивідуальна непереносимість може викликати алергію, вірусні або бактеріальні хвороби. Носіння лінз під час деяких сезонних захворювань може погіршити сам процес одужання або викликати роздратування.

Неправильне користування лінзами: недотримання термінів придатності, тривалий час носіння, неправильна гігієнічна обробка, може призводити до патологій рогівки. Щоб не допустити таких наслідків, необхідно регулярно проводити діагностику зору.

Діагностика зоруДіагностика зору

Жінкам при плануванні вагітності і її перебігу:

До настання вагітності жінкам необхідно вчасно діагностувати погіршення зору, щоб виявити конкретне захворювання. Під час вагітності збільшується об'єм крові в організмі і підвищується тиск на очі, дуже часто це призводить до появи короткозорості або далекозорості або погіршення перебігу вже наявних хвороб. Обстеження проводять планово на наступних термінах гестації:

 • 10-14 тижні;
 • 34-36 тиждень.

Людям після 45 років

Люди такого віку належать до групи ризику вікових хвороб очей, таких як катаракта, глаукома. Навіть якщо людина не пред'являє скарг на зір, потрібно частіше з'являтися у офтальмолога, щоб діагностувати ці хвороби ще на початкових стадіях і якомога раніше почати корекцію. Хвороби серця і крові погіршують становище, тому людям з такими проблемами варто уважно поставитися до питання регулярної діагностики зору.

Всім дітям

До очей немовляти має бути підвищена увага. Їх зорова система розвивається динамічно і сильно схильна до змін під впливом агресивних чинників. Новонародженим дітям відразу проводять діагностику для виявлення аномалій будови ока. Дітям першого року слід перевіряти зір мінімум один раз на місяць.

Діагностика зоруДіагностика зору

Інші фактори ризику

 • Хронічні хвороби очей у родичів;
 • Знижений або підвищений тиск;
 • Серйозні травми очей, запальні процеси, операції на очах;
 • Ожиріння.

Як підготуватися до діагностики зору

Як підготуватися до діагностики зоруЗа 2 тижні перед перевіркою потрібно відмовитися від жорстких лінз, перевагу віддавати тільки м'яким видам лінз. Перед процедурою вранці лінзи знімають. Перед комп'ютерною діагностикою слід відмовитися від м'яких лінз на 3-4 дні, замінивши їх на окуляри. Також за кілька днів варто обмежити користування краплями для очей. Правильна підготовка - запорука отримання точних результатів.

Для прийому потрібно будь-який документ, що засвідчує особу і результати минулих обстежень, якщо вони проводилися. Якісна діагностика займає не менше двох годин.

Для обстеження можуть використовуватися кошти, що впливають на розмір зіниці. Після них на деякий час може з'явитися різка реакція на світло. У такому випадку можна скористатися сонцезахисними окулярами.

Комп'ютерна діагностика зору - найнадійніший метод

При зовнішньому огляді буває складно виявити ті чи інші захворювання, виявити якість зору. Комп'ютерна діагностика відрізняється високою надійністю і точністю результатів, що дозволяє швидко дізнатися якість зору. Медичний центр ВАШ ЗІР в Кривому Розі працює на новітньому якісному обладнанні.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам відвідати нас для:

 • Первинної діагностики;
 • Комплексної діагностики;
 • Діагностики перед лазерною корекцією.

Вартість послуг можна уточнити на сайті або у фахівця. Після якісної перевірки зорової системи проводиться консультація у офтальмолога, який виявить патологію і дасть рекомендації щодо лікування.

Діагностика зору - це, мабуть, найбільш важливий етап в боротьбі за здоров'я очей! Виявити приховані захворювання, діагностувати серйозні проблеми із зором, правильно підібрати метод корекції, терапевтичного або хірургічного лікування - все це неможливо без проведення ретельного обстеження.

Перевірка зору в нашому центрі проводиться найбільш досвідченими фахівцями тільки на новітньому діагностичному обладнанні. Ваша консультація почнеться з ретельного обстеження очей, яке включає в себе тести, які проводяться на сучасному діагностичному обладнанні. Отримані дані проаналізує лікар.

Що входить до діагностики?

Діагностика органів зору з консультацією лікаря-офтальмолога

 • гострота зору,
 • афторефрактометрія,
 • пневмотонометрія
 • пахіметрія
 • розширення зіниці краплями (при необхідності)
 • біомікроскопія переднього відрізка ока
 • біомікроскопія кута передньої камери
 • консультація лікаря-офтальмолога
 • УЗД ока
 • Перевірка характеру зору
 • Визначення анатомічних особливостей ока по ZEISS IOL Master 700
 • встановлення діагнозу
 • призначення лікування
 • виписка з усіма даними діагностики

Повна дитяча діагностика з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога

 • візометрія з корекцією і без
 • біомикроскопія
 • офтальмоскопія
 • скіаскопія
 • консультація лікаря-офтальмолога
 • встановлення діагнозу
 • призначення лікування
 • виписка з усіма даними діагностики

Антиглаукомна програма обстеження №1

 • периметрія
 • тонографія
 • 3-х кратний вимір внутрішньоочного тиску
 • Гейдельберзька ретинальна томографія диска зорового нерву
 • консультація лікаря

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

На жаль, рекомендації лікарів-офтальмологів про те, що обстеження зорової системи необхідно проходити регулярно, дотримуються далеко не всі. Але ж причини падіння зору можуть бути різними. При катаракті воно викликано частковим або повним помутнінням кришталика, при глаукомі - порушенням кровообігу в зв'язку з підвищеним внутрішньоочним тиском, при кератоконусі та інших захворювань рогівки причина криється в зміні її форми і т.д. Але в будь-якому випадку, без своєчасного виявлення ці та багато інших захворювань можуть призвести до дуже серйозного погіршення зору, а нерідко, і до сліпоти.

Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.
cavc

Ірина

25.04.2023

Дуже гарний медичний центр, всі привітливі, гарно оснащені кабінеті. Лікарі ввічливі

cavc

Евгений

28.03.2023

Сделали бабушке операцию на глазу, на следующей неделе будем делать на втором глазу

cavc

Ульяна

31.03.2023

Много оборудования, все чисто, есть пандус для коляски

cavc

Паша Игнатов

07.04.2023

Сделали с девушкой лазерную коррекцию у Саар. Зрение 100%

cavc

Евгений

12.04.2023

Был на приеме у Куленок - хороший доктор

cavc

Ирина

16.04.2023

Все очень понравилось! Хороший центр

cavc

Иван

28.12.2022

Хочу поблагодарить весь персонал этого центра, вы большие молодцы. Доктора от Бога, девочки молодцы, обслуживание на высшем уровне,

cavc

Валерий

23.12.2022

Клиникой, доктором, всем доволен. Все понравилось. Доктор очень профессиональным, клиника чистая, приятная, работа рецепции, сервис приятный, время ожидания - пять минут.

cavc

Дмитрий

18.12.2022

Если нам в следующий раз, прийдется обращаться за помощью, то только, в эту клинику. Услуги и цена, адекватные. Все, очень понравилось!

cavc

Наталья

13.12.2022

Комфортно! Профессиональная консультация!

cavc

Антонина

11.12.2022

Все хорошо, мне все понравилось. Хорошие врачи.

cavc

Ольга

01.12.2022

Я дуже задоволена. Все чітко, професійно, зрозуміло та спокійно, без напруження. Все встигли зробити вчасно.Все зручно та уважно до мене.

cavc

Алла

29.11.2022

Понравилось обслуживание, хороший интерьер, увидела много пациентов, что мне было очень приятно. Я очень осталась довольна

cavc

Светлана

22.11.2022

Была в клинике на диагностике, очень довольна приемом. Врач очень внимательная, все понятно мне объяснила

cavc

Святослав

20.11.2022

В клинике персонал вежливый и приветливый. буду ещё приходить в эту клинику по мере надобности.

cavc

Егор

14.11.2022

Для людей з обмеженими можливостями, цей центр дуже пристосований - пандус з вулиці у дверях і нема сходинки. Людині, яка пересувається на інвалідному візку, до центру потрапити дуже легко. Дякую адміністрації

cavc

Валерия

09.11.2022

Я дуже задоволена візитом в клініку. В клініці дуже ввічливий, уважний персонал

cavc

Елена

05.11.2022

Мне все очень понравилось, замечательный врач который проводил исследование четко и понятно.

cavc

Егор

25.10.2022

Я обратился в центр с диагнозом миопия средней степени с астигматизмом обоих глаз. Мне провели лазерную коррекцию зрения. Операция проходила безболезненно, после операции было очень больно, где то 2 дня, а потом все ок. Уже прошел почти месяц и я вижу 9 строчек, при этом зрение было -7 на оба глаза. Я очень рад, спасибо большое

cavc

Марина

13.10.2022

Оперировали левый глаз, верхнее и нижнее веко (халязион). Большое спасибо хирургу Чернецкому Роману Анатольевичу

cavc

Вячеслав

08.10.2022

Доброго дня! Були на прийомі у лікаря Весніна Нінель Аркадіївна - все сподобалося, ознайомила і відповіла на всі питання. Єдине хочу зауважити що чекали біля кабінету 40 хвилин.

cavc

Татьяна

27.09.2022

Несколько дней назад сделала лазерную коррекцию - спасибо Саар Т.А. за этот 100% результат! Очень счастлива и рада, что попала к такому хорошему врачу. Центр на высшем уровне.

cavc

Інна

19.09.2022

Доброго дня, була на консультації у вашому центрі, порадувала кваліфікована консультація лікаря, пояснили не лише як лікувати, а й чому виникає і що робити, щоб не було. Дуже приємно, коли не тільки лікують, але пояснюють як уникнути захворювань. Дякую

cavc

Вероника

14.09.2022

Хочу поделиться своими теплыми эмоциями и хорошими впечатлениями, которые я получила от персонала клиники, когда впервые посетила этот центр.
Очень внимательное и заботливое обращение к каждому посетителю, чуткий подход при обследовании и диагностике.
Хочу также поблагодарить, Куленок Александру Александрову за профессиональную консультацию, ответила на все мои вопросы, дала практические рекомендации для профилактики здорового зрения в будущем.
Всем, кто еще сомневается , очень рекомендую, не пожалеете.

cavc

Алина

09.07.2022

Уже 2 года наблюдаюсь в этой клинике, всем соим друзьям и родственникам советую.

cavc

Игорь

01.07.2022

Очень хороший центр. Все приветливые. Доктор Саламех помогла решить проблему

cavc

Ян

13.06.2022

Молодцы, оперативно все определили. Позвонил, приехал, посмотрели, сказали все в порядке, ячмень, капли и мазь прописали. Устранили страхи, что что-то серьезное. Понимают свою тему. Ставлю пятерочку.

cavc

Наталья Кривицкая

08.06.2022

Сопровождение на всех этапах операции, все на уровне. Спасибо за зрение!

cavc

Ольга

06.06.2022

Клинка Понравилась, все новое, современное оборудование, вежливые врачи. Рада, что рядом с домом такая хорошая клиника ).

cavc

Галина

29.05.2022

Дуже хороший центр. Ціна на послуги не високі.

cavc

Алина

26.05.2022

Рекомендую! Специалисты грамотные, отношение к клиенту наилучшее, клиника с порога внушает доверие, а после общения с врачами в этом не остаётся сомнений. После коррекции зрения 120%

cavc

Иван

22.05.2022

Персонал приятный, врач Куленок очень хороший, долго пришлось ждать приём

cavc

Валерія

19.05.2022

Цей медичний офтальмологічний центр на дуже високому рівні в нашому місті. Дуже уважні лікарі та сестри. Мені провели повну діагностику зору, лікар видав виписку, ще зробили знімки сітківки, призначили лікування, та через 2 місяці знову треба прийти. Все дуже сподобалося.

cavc

Завгора Николай

17.05.2022

Сильно уставали глаза за компьютером. Пришёл проверить глазное давление, в центре много аппаратуры для проверки зрения. Давление в норме, а проблема во вторичной катаракте (у меня искусственные хрусталики). Направили к лазерному врач. Врач сделал лазером операцию, заплатил 1300 гривен. Сейчас все хорошо.

cavc

Оксана

16.05.2022

вообщем всё понравилось, только положительные впечатления. Спасибо за внимательное отношение!

cavc

Ганна

12.05.2022

Клініка чудова від а до я. Персональний підхід, дуже ввічливі люди, сучасне обладнання

cavc

Алла

04.05.2022

Новейшее оборудование, нормальные цены, чисто, аккуратно, все вежливые

cavc

Владислав

15.04.2022

Обследовали, вынули окалину, прописали капли. Профессионально и времени много не заняло. Спасибо врачам!!!

cavc

Євген

11.04.2022

Дуже грамотні та кваліфіковані фахівці. Чуйний персонал, затишна атмосфера. Звертався щодо перевірки зору та лазерної корекції. Сучасне обладнання

cavc

Александр

07.04.2022

Все очень достойно!!! Очки лучшие в городе, ценник приемлемый, персонал вежливый,общительный.

cavc

Алена

24.03.2022

Делали коррекцию,Клиника лучшая из лучших!!!Персонал превосходный, Саар Татьяна Анатольевна объяснила все по полочкам, поддерживала. Всем советую,спасибо!

cavc

Лариса

20.03.2022

Дуже рада,що в нашому місті є така хороша клініка ! Все на найвищому рівні

cavc

Ирина

17.03.2022

Хороший центр. Внимательный персонал. Водила дочь на обследование видно что относятся к своей работе ответственно

cavc

Віталіна

16.03.2022

Я приношу велику подяку усьому персоналу “Ваш Зір” за відмінне ставлення до пацієнтів, хороше обслуговування всіх пацієнтів, відмінні умови. Бажаю щастя, успіхів у роботі та процвітання клініки.

cavc

Ольга

11.03.2022

Хочу поблагодарить всех врачей этого центра. Очень внимательные и культурные администраторы. Всем рекомендую этот центр

cavc

Оксана

04.03.2022

Очень хорошие специалисты, культурный и вежливый персонал. Спасибо лазерному хирургу Александру Анатольевмчу, и заведующей Нине Алексеевне.

cavc

Степан

20.02.2022

Хороший центр, в центре города. Много оборудования, сделал обследование и приведу дочь

cavc

Юлія

15.02.2022

Бажаю міцного здоров’я усім працівникам клініки. Допомогли вирішити питання хорошого зору для моєї мами. Тепер готуємося до другої операції по заміні кришталика

cavc

Дмитрий

11.02.2022

Был на приёме у Саламех 2 раза, хороший специалист. Хотел сделать коррекцию зрения, но мне сказали что нельзя в 49 лет. Провели диагностику качественно

cavc

Ирина

08.02.2022

Цент очень хороший, много оборудования, все вежливые. На приёме была у Александры Александровны- все понравилось. Ещё купила очки в оптике - цены адекватные

Вартість послуг
Пільгова
Звичайна
Діагностика органів зору з консультацією лікаря-офтальмолога вищої категорії, головного лікаря
650 грн
Діагностика органів зору з консультацією лікаря-офтальмолога
550 грн
600 грн
Повна дитяча діагностика з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога
600 грн
Повторний прийом для дорослих і дітей
450 грн

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена