Перейти до основного вмісту

Обладнання клініки

Ексимерна лазерна установка Wave Light EX500 Alcon
Ексимерна лазерна установка Wave Light EX500 Alcon

WaveLight EX500 - лазер останнього покоління, що втілює собою кращі і новітні досягнення офтальмологічної техніки. Дана установка - одна з інноваційних розробок компанії Alcon - провідного світового виробника обладнання для офтальмології. На сьогоднішній день WaveLight EX500 визнаний самим швидкодіючим лазером в світі, який схвалений FDA. Він дозволяє домогтися найбільш ефективних і якісних результатів при проведенні офтальмологічних процедур навіть при складних порушеннях рефракції, дуже високих ступенях короткозорості, далекозорості, астигматизму

Офтальмологічна система Constellation vision system Alcon США
Офтальмологічна система Constellation vision system Alcon США

Повнофункціональна вітреоретинальна система забезпечує виконання всіх типів втручань на задньому і передньому відрізку ока. Дане сучасне обладнання об'єднує в собі безліч функцій, таких як контроль тиску, високошвидкісне точне розрізання, випромінювання лазером і інші можливості, що дозволяють хірургу комфортно проводити оперативне втручання. Установка призначена для операцій як на передньому, так і на задньому відрізку ока, вітректоміі і факоемульсифікації тобто видаленням катаракти.

Авторефрактометр SHIN-NIPPON-K 5001
Авторефрактометр SHIN-NIPPON-K 5001

Це багатофункціональний апарат, розроблений японським виробником "Shin Nippon". Поєднує в собі функції трьох пристроїв. Він має вікно з широкими кутами, які дозволяють пацієнтові розслабитися під час діагностики, що відбувається завдяки постійному перебуванню очей в природному положеніі. В пристрої є екран з передачею кольорів розміром 5,6 дюймів. Це сприяє простоті ідентифікації і вибору способу виміру. Інформація, отримана в процесі діагностики, відображається на екрані, тому витрачати час на роздруківку не потрібно. Всі необхідні дані будуть виведені на зовнішній монітор.

Авторефкератометр TOPCON KR-800
Авторефкератометр TOPCON KR-800

Запатентована унікальна технологія призми що обретається, дозволяє забезпечити високу достовірність і повторюваність результатів при мінімальному діаметрі зіниці в 2 мм. Прилад дозволяє вимірювати параметри у пацієнтів з ІОЛ.

Лазер для вітріолізису — ULTRA Q REFLEX
Авторефрактометр Potec PRK 7000

Новий лазер Ultra Q Reflex - перший і єдиний YAG-лазер для лікування захворювань як переднього, так і заднього відрізка ока. Лазер Ultra Q Reflex ідеально підходить для лікування деструкцій склоподібного тіла. Особливість даного лазера, що вигідно відрізняє його від інших, є можливість розташування лінії погляду хірурга, освітлювача та променя лазера в одній площині, що мінімізує помилки фокусування і знижує ризик пошкодження кришталика і сітківки. Це робить лазер Ultra Q Reflex ідеальним для лікування деструкцій склоподібного тіла.

Кератотопограф ALLEGRO Topolyzer VARIO
Кератотопограф ALLEGRO Topolyzer VARIO

Кератотопограф AllegroTopolyser - прилад нового покоління, оптимальний для обстеження пацієнта перед лазерною корекцією зору, ідеально сумісний з лазерними системами Allegretto Wave. Розроблено з урахуванням сучасних вимог рефракційної хірургії. Ідеальний для передопераційного обстеження пацієнта зі складними типами аномалій рефракції, високим ступенем нерегулярності рогівки.

Топограф Allegro Oculyzer ІІ WaveLight
Топограф Allegro Oculyzer ІІ WaveLight

Топограф Allegro Oculyzer - унікальний діагностичний прилад від провідного виробника офтальмологічного обладнання, призначений для проведення комп'ютерної топографії рогівки і дослідження переднього відрізка ока.

Операційний мікроскоп Haag -Streit Moller Hi-R 900
Операційний мікроскоп Haag -Streit Moller Hi-R 900

Мікроскоп преміум-класу для проведення операцій на передньому і задньому відрізках ока від провідного світового виробника медичних оптичних систем.

Операційний мікроскоп SHIN-NIPPON WD-300
Операційний мікроскоп SHIN-NIPPON WD-300

Забезпечує проведення порожнинних операцій при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях.

УЗД-апарат Sonomed Escalon VuMax
УЗД-апарат Sonomed Escalon VuMax

Офтальмологічний ультразвуковий сканер преміум класу. Інноваційне рішення преміум-класу в галузі офтальмології від компанії виробника офтальмологічного обладнання Sonomed Escalon. Золотий стандарт вимірювань, інтуїтивно зрозумілий у використанні і виключно точний - дозволяє розглянути кожну деталь.

Факоемульсифікатор Alcon Infinity vision system США
Факоемульсифікатор Alcon Infinity vision system США

Факоемульсифікатор INFINITI Vision System - для проведення мікрохірургічних втручань, особливо операції з видалення ураженої катарактою кришталика - факоемульсифікації. Це єдина в світі модель Факоемульсифікатори, в якій використовується не тільки технологія коаксіального, але ще і торсіонного ультразвуку, що дає можливість безпечно оперувати пацієнтів навіть з самими твердими катарактами, що значно скорочує час проведення операції, збільшити її надійність і безпеку.

УЗД-апарат AVISO
УЗД-апарат AVISO

Дана розробка одного з провідних виробників медичного обладнання компанії Quantel Medical (Франція) представляє собою унікальну концепцію лазерного A / B-сканера на базі персонального комп'ютера (ПК). А/В сканер Aviso - це універсальна модульна платформа для проведення повного спектра ультразвукової діагностики. На сьогоднішній день А/В сканер Aviso вважається найточнішим ультразвуковим обладнанням.

Оптичний когерентний томограф з ангіографією Optopol Revo NX
Оптичний когерентний томограф з ангіографією Optopol Revo NX

Сучасний безконтактний метод візуалізації сітківки. За допомогою цього пристрою ефективно досліджуються макули (центр сітківки ока), диск зорового нерва, передній відрізок ока.

Оптичний когерентний томограф OptoVue RTVue-100
Оптичний когерентний томограф OptoVue RTVue-100

Оптичний спектральний когерентний томограф RTVue-100 (Optovue, США) - це нова розробка американської компанії Optovue, одного зі світових лідерів з виробництва офтальмологічного обладнання. Робота приладу заснована на методі спектральної інтерферометрії. Це безконтактний і високоточний метод дослідження, за допомогою якого стало можливим отримувати зображення поперечного зрізу досліджуваних тканин в живому організмі. Зокрема, вичерпне уявлення про ультраструктури сітківки та зорового нерва.

Автоматичний Рефракто-Кератометр Unicos URK-700
Автоматичний Рефракто-Кератометр Unicos URK-700

Призначений для вимірювань сферичної і циліндричної вершинної рефракції ока, визначення положень головних перетинів при астигматизмі, вимірювань радіусу кривизни рогівки ока, міжзіничної відстані PD і діаметра зіниці при підборі окулярів і контактних лінз.

Автоматичний периметр Optopol PTS 920
Автоматичний периметр Optopol PTS 920

Це сучасний діагностичний інструмент для поточного і швидкого тестування поля зору. Крім стандартних методів периметричного тестування, він реалізує всі сучасні підходи, які економлять час і забезпечують високу точність і надійність.

Система діагностики синдрому сухого ока інтерферометрія Quantel Medical LacryDiag
Система діагностики синдрому сухого ока інтерферометрія Quantel Medical LacryDiag

Аналізатор поверхні ока LacryDiag від Quantel Medical одночасно проводить чотири безконтактних дослідження очної поверхні для діагностики і моніторингу синдрому сухого ока: це NIBUT (безконтактне вимірювання часу розриву слізної плівки), визначення висоти слізного меніска, інтерферометрія і мейбографія. Автоматичне визначення часу розриву слізне плівки (NIBUT) - дозволяє оцінити муціновий шар слізної плівки, що відповідає за її стабільність.

Щілинні лампи SHIN-NIPPON SL-45, HAAG-STREIT IM 900
Щілинні лампи SHIN-NIPPON SL-45, HAAG-STREIT IM 900

Це апарат, призначений для проведення біомікроскопії ока. Моделі оснащені сучасною оптикою, забезпечує чіткість і яскравість спостережуваного.

Біометр ZEISS IOLMaster 700
Біометр ZEISS IOLMaster 700

Біометр ZEISS IOLMaster 700 - це оптичний прилад для безконтактного вимірювання структур ока з використанням методу оптичної когерентної томографії. IOLMaster 700 дозволяє вимірювати індивідуальну кривизну задньої поверхні рогівки при розрахунку оптичної сили ІОЛ завдяки технології Total Keratometry

Безконтактний офтальмологічний тонометр Huvitz HNT-1/HNT-1P
Безконтактний офтальмологічний тонометр Huvitz HNT-1/HNT-1P

Автоматичний безконтактний тонометр для вимірювання внутрішньоочного тиску Huvitz HNT-1 / HNT-1P відноситься до систем нового покоління. Апарат HNT-1P володіє інтегрованим Пахіметрія, що дозволить в найкоротші терміни вимірювати товщину рогівки і провести візуалізацію її зрізу з демонстрацією передньої і задньої поверхонь на дисплеї пристрою.

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена