Перейти до основного вмісту

Лікування далекозорості у Кривому Розі

Зір при далекозорості
before
after

Далекозорість або гіперметропія - поширене очне захворювання, при якому спостерігається погіршення чіткості зображення, які знаходяться в безпосередній близькості від людини. В юному віці може носити прихований характер.

Астигматизм

Причин появи захворювання може бути кілька, проте, основною причиною називають вкорочене очне яблуко. Через це світловий промінь фокусується нема на сітківці, а позаду неї, в наслідок чого на сітківку потрапляє вже розфокусованний промінь, який і створює розпливчасту картинку. Дане захворювання проявляється у людей з віком, це пов'язано з тим, що у літніх людей спостерігається втрата еластичності кришталика. Однак, певну роль у прояві хвороби в ранньому віці відіграє спадковість і багато факторів навколишнього середовища.

Ступені далекозорості

Існує три ступені гіперметропії:

  • до 2,0 D – слабка
  • до 5,0 D – середня
  • 5,0 D і вище – висока

У пацієнтів з малим ступенем захворювання зберігається хороший зір, як далеко, так і поблизу, проте, часто пацієнти скаржаться на швидку стомлюваність очей, часті запаморочення і головний біль. Люди із середнім ступенем захворювання скаржаться на поганий зір поблизу. Пацієнти з високим ступенем скаржаться на поганий зір, як поблизу, так і далеко.

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

Ефективне лікування далекозорості

Ефективне лікування далекозорості

Лазерна корекція зору

Найбільш ефективний спосіб виправлення далекозорості на сьогоднішній день. Зір коригується за рахунок зміни форми рогівки. Лазерна корекція ефективна для пацієнтів, ступінь хвороби яких не перевищує 4,0 D. Процедура абсолютно безпечна і виконується протягом одного дня. Корекція виконується протягом 10-12 хвилин, при цьому впливу лазера не перевищує 60 секунд, а глибина впливу 140 - 180 мкм. Крапельна місцева анестезія дозволяє переносити процедуру абсолютно безболісно. Оптимальний вік для проведення даної процедури 18-45 років, однак, остаточне рішення приймає лікар, виходячи з результатів попереднього обстеження. Проведення процедури під час вагітності небажано.

Інтраокулярна корекція

Даний метод лікування призначений для пацієнтів з високим ступенем далекозорості, коли лазерна корекція не підходить. Дана операція передбачає заміну кришталика, завдяки чому в подальшому виключено розвиток катаракти і дозволить позбутися від необхідності читання і роботи в окулярах.

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена