Перейти до основного вмісту

Діагностика зору та консультація офтальмолога у Кривому Розі

Хто потребує перевірки зору?

Погіршення зору може відбуватися при появі самостійних очних хвороб або під впливом хронічних патологій, таких як цукровий діабет, пухлини в головному мозку, або в результаті травм голови. Багато хвороб ока можуть протікати без явних симптомів, і, людина тривалий час може не спостерігати у себе проблем із зором. Пізня діагностика може призвести до труднощів у лікуванні причини, саме тому варто регулярно перевіряти свій зір. Вдосконалене обладнання в офтальмології дозволяє отримати точні відомості про стан зорового аналізатора людини. Діагностика зору вчасно виявляє навіть незначне погіршення зору і визначити подальше ведення пацієнта: провести корекцію зору або поставити на спостереження. Обов'язково виявляється першорядна причина зниження зору. Тому консультуватися у офтальмолога варто тим:

Людям, з нормальним зором

Якщо у людини немає проблем із зором, тоді діагностика проводиться планово дорослим і дітям один раз на рік. Якщо будуть виявлені погіршення, тоді офтальмолог призначить додаткові консультації.

Тим, у кого падає зір

В такому випадку проводиться комплексне обстеження за участю інших фахівців для виявлення захворювання яке впливає і його лікування. Діагностика за допомогою обладнання дозволяє підібрати правильні діоптрії для лінз або окулярів і надалі контролювати цей параметр у міру поліпшення або погіршення зору.

Тим, хто користується лінзами

Перед тим, як переходити на лінзи, необхідно виявити протипоказання у лікаря. Лінза-чужорідний предмет для ока, індивідуальна непереносимість може викликати алергію, вірусні або бактеріальні хвороби. Носіння лінз під час деяких сезонних захворювань може погіршити сам процес одужання або викликати роздратування.

Неправильне користування лінзами: недотримання термінів придатності, тривалий час носіння, неправильна гігієнічна обробка, може призводити до патологій рогівки. Щоб не допустити таких наслідків, необхідно регулярно проводити діагностику зору.

Діагностика зоруДіагностика зору

Жінкам при плануванні вагітності і її перебігу:

До настання вагітності жінкам необхідно вчасно діагностувати погіршення зору, щоб виявити конкретне захворювання. Під час вагітності збільшується об'єм крові в організмі і підвищується тиск на очі, дуже часто це призводить до появи короткозорості або далекозорості або погіршення перебігу вже наявних хвороб. Обстеження проводять планово на наступних термінах гестації:

 • 10-14 тижні;
 • 34-36 тиждень.

Людям після 45 років

Люди такого віку належать до групи ризику вікових хвороб очей, таких як катаракта, глаукома. Навіть якщо людина не пред'являє скарг на зір, потрібно частіше з'являтися у офтальмолога, щоб діагностувати ці хвороби ще на початкових стадіях і якомога раніше почати корекцію. Хвороби серця і крові погіршують становище, тому людям з такими проблемами варто уважно поставитися до питання регулярної діагностики зору.

Всім дітям

До очей немовляти має бути підвищена увага. Їх зорова система розвивається динамічно і сильно схильна до змін під впливом агресивних чинників. Новонародженим дітям відразу проводять діагностику для виявлення аномалій будови ока. Дітям першого року слід перевіряти зір мінімум один раз на місяць.

Діагностика зоруДіагностика зору

Інші фактори ризику

 • Хронічні хвороби очей у родичів;
 • Знижений або підвищений тиск;
 • Серйозні травми очей, запальні процеси, операції на очах;
 • Ожиріння.

Як підготуватися до діагностики зору

Як підготуватися до діагностики зоруЗа 2 тижні перед перевіркою потрібно відмовитися від жорстких лінз, перевагу віддавати тільки м'яким видам лінз. Перед процедурою вранці лінзи знімають. Перед комп'ютерною діагностикою слід відмовитися від м'яких лінз на 3-4 дні, замінивши їх на окуляри. Також за кілька днів варто обмежити користування краплями для очей. Правильна підготовка - запорука отримання точних результатів.

Для прийому потрібно будь-який документ, що засвідчує особу і результати минулих обстежень, якщо вони проводилися. Якісна діагностика займає не менше двох годин.

Для обстеження можуть використовуватися кошти, що впливають на розмір зіниці. Після них на деякий час може з'явитися різка реакція на світло. У такому випадку можна скористатися сонцезахисними окулярами.

Комп'ютерна діагностика зору - найнадійніший метод

При зовнішньому огляді буває складно виявити ті чи інші захворювання, виявити якість зору. Комп'ютерна діагностика відрізняється високою надійністю і точністю результатів, що дозволяє швидко дізнатися якість зору. Медичний центр ВАШ ЗІР в Кривому Розі працює на новітньому якісному обладнанні.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам відвідати нас для:

 • Первинної діагностики;
 • Комплексної діагностики;
 • Діагностики перед лазерною корекцією.

Вартість послуг можна уточнити на сайті або у фахівця. Після якісної перевірки зорової системи проводиться консультація у офтальмолога, який виявить патологію і дасть рекомендації щодо лікування.

Діагностика зору - це, мабуть, найбільш важливий етап в боротьбі за здоров'я очей! Виявити приховані захворювання, діагностувати серйозні проблеми із зором, правильно підібрати метод корекції, терапевтичного або хірургічного лікування - все це неможливо без проведення ретельного обстеження.

Перевірка зору в нашому центрі проводиться найбільш досвідченими фахівцями тільки на новітньому діагностичному обладнанні. Ваша консультація почнеться з ретельного обстеження очей, яке включає в себе тести, які проводяться на сучасному діагностичному обладнанні. Отримані дані проаналізує лікар.

Що входить до діагностики?

Діагностика органів зору з консультацією лікаря-офтальмолога

 • гострота зору,
 • афторефрактометрія,
 • пневмотонометрія
 • пахіметрія
 • розширення зіниці краплями (при необхідності)
 • біомікроскопія переднього відрізка ока
 • біомікроскопія кута передньої камери
 • консультація лікаря-офтальмолога
 • УЗД ока
 • Перевірка характеру зору
 • Визначення анатомічних особливостей ока по ZEISS IOL Master 700
 • встановлення діагнозу
 • призначення лікування
 • виписка з усіма даними діагностики

Повна дитяча діагностика з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога

 • візометрія з корекцією і без
 • біомикроскопія
 • офтальмоскопія
 • скіаскопія
 • консультація лікаря-офтальмолога
 • встановлення діагнозу
 • призначення лікування
 • виписка з усіма даними діагностики

Антиглаукомна програма обстеження №1

 • периметрія
 • тонографія
 • 3-х кратний вимір внутрішньоочного тиску
 • Гейдельберзька ретинальна томографія диска зорового нерву
 • консультація лікаря

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

На жаль, рекомендації лікарів-офтальмологів про те, що обстеження зорової системи необхідно проходити регулярно, дотримуються далеко не всі. Але ж причини падіння зору можуть бути різними. При катаракті воно викликано частковим або повним помутнінням кришталика, при глаукомі - порушенням кровообігу в зв'язку з підвищеним внутрішньоочним тиском, при кератоконусі та інших захворювань рогівки причина криється в зміні її форми і т.д. Але в будь-якому випадку, без своєчасного виявлення ці та багато інших захворювань можуть призвести до дуже серйозного погіршення зору, а нерідко, і до сліпоти.

Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.
cavc

Ян

13.06.2022

Молодцы, оперативно все определили. Позвонил, приехал, посмотрели, сказали все в порядке, ячмень, капли и мазь прописали. Устранили страхи, что что-то серьезное. Понимают свою тему. Ставлю пятерочку.

cavc

Наталья Кривицкая

08.06.2022

Сопровождение на всех этапах операции, все на уровне. Спасибо за зрение!

cavc

Ольга

06.06.2022

Клинка Понравилась, все новое, современное оборудование, вежливые врачи. Рада, что рядом с домом такая хорошая клиника ).

cavc

Галина

29.05.2022

Дуже хороший центр. Ціна на послуги не високі.

cavc

Алина

26.05.2022

Рекомендую! Специалисты грамотные, отношение к клиенту наилучшее, клиника с порога внушает доверие, а после общения с врачами в этом не остаётся сомнений. После коррекции зрения 120%

cavc

Иван

22.05.2022

Персонал приятный, врач Куленок очень хороший, долго пришлось ждать приём

cavc

Валерія

19.05.2022

Цей медичний офтальмологічний центр на дуже високому рівні в нашому місті. Дуже уважні лікарі та сестри. Мені провели повну діагностику зору, лікар видав виписку, ще зробили знімки сітківки, призначили лікування, та через 2 місяці знову треба прийти. Все дуже сподобалося.

cavc

Завгора Николай

17.05.2022

Сильно уставали глаза за компьютером. Пришёл проверить глазное давление, в центре много аппаратуры для проверки зрения. Давление в норме, а проблема во вторичной катаракте (у меня искусственные хрусталики). Направили к лазерному врач. Врач сделал лазером операцию, заплатил 1300 гривен. Сейчас все хорошо.

cavc

Оксана

16.05.2022

вообщем всё понравилось, только положительные впечатления. Спасибо за внимательное отношение!

cavc

Ганна

12.05.2022

Клініка чудова від а до я. Персональний підхід, дуже ввічливі люди, сучасне обладнання

cavc

Алла

04.05.2022

Новейшее оборудование, нормальные цены, чисто, аккуратно, все вежливые

cavc

Владислав

15.04.2022

Обследовали, вынули окалину, прописали капли. Профессионально и времени много не заняло. Спасибо врачам!!!

cavc

Євген

11.04.2022

Дуже грамотні та кваліфіковані фахівці. Чуйний персонал, затишна атмосфера. Звертався щодо перевірки зору та лазерної корекції. Сучасне обладнання

cavc

Александр

07.04.2022

Все очень достойно!!! Очки лучшие в городе, ценник приемлемый, персонал вежливый,общительный.

cavc

Алена

24.03.2022

Делали коррекцию,Клиника лучшая из лучших!!!Персонал превосходный, Саар Татьяна Анатольевна объяснила все по полочкам, поддерживала. Всем советую,спасибо!

cavc

Лариса

20.03.2022

Дуже рада,що в нашому місті є така хороша клініка ! Все на найвищому рівні

cavc

Ирина

17.03.2022

Хороший центр. Внимательный персонал. Водила дочь на обследование видно что относятся к своей работе ответственно

cavc

Віталіна

16.03.2022

Я приношу велику подяку усьому персоналу “Ваш Зір” за відмінне ставлення до пацієнтів, хороше обслуговування всіх пацієнтів, відмінні умови. Бажаю щастя, успіхів у роботі та процвітання клініки.

cavc

Ольга

11.03.2022

Хочу поблагодарить всех врачей этого центра. Очень внимательные и культурные администраторы. Всем рекомендую этот центр

cavc

Оксана

04.03.2022

Очень хорошие специалисты, культурный и вежливый персонал. Спасибо лазерному хирургу Александру Анатольевмчу, и заведующей Нине Алексеевне.

cavc

Степан

20.02.2022

Хороший центр, в центре города. Много оборудования, сделал обследование и приведу дочь

cavc

Юлія

15.02.2022

Бажаю міцного здоров’я усім працівникам клініки. Допомогли вирішити питання хорошого зору для моєї мами. Тепер готуємося до другої операції по заміні кришталика

cavc

Дмитрий

11.02.2022

Был на приёме у Саламех 2 раза, хороший специалист. Хотел сделать коррекцию зрения, но мне сказали что нельзя в 49 лет. Провели диагностику качественно

cavc

Ирина

08.02.2022

Цент очень хороший, много оборудования, все вежливые. На приёме была у Александры Александровны- все понравилось. Ещё купила очки в оптике - цены адекватные

cavc

Светлана

05.02.2022

Хороший медицинский центр! В Кривом Роге нет равных. Подбирали дочери жёсткие линзы ,обслуживаемся второй год ,все на высшем уровне ! Приветливые администраторы ,прекрасные доктора ,хорошее оборудование !

cavc

Ирина

11.01.2022

Все на высшем уровне. Сервис. Обрушивание. Персонал. Врачи. Я невероятно счастлив, что выбрал именно эту клинику. С первых минут, ты чувствуешь персональный подход.

cavc

Ирина

16.01.2022

Отличный медицинский центр! Врачи профессионалы своего дела! Особенно понравилось что на ресепшене очень вежливые и доброжелательные администраторы!

cavc

Людмила

06.01.2022

2 год езжу в данную клинику на обследование. Чисто, приятный персонал, квалифицированные врачи. Рекомендую

cavc

Наталья

10.01.2022

Очень рада, что попала именно в эту клинику Сервис, профессионализм, цены, атмосфера, персонал - всё на 5+! Спасибо!!!

cavc

Юрий

20.12.2021

Вот Так должна эстетически выглядеть каждая частная клиника!!! Не надо ни каких наворотов бассейнов, аквариумов с акулами!! Все четко красиво по делу! Ну про персонал и качество 5+

cavc

Стас

27.12.2021

Консультируют хорошо, но есть очереди. клиника пользуется спросом.

cavc

Иван

23.12.2021

Клиника отличная, врачи очень компетентные. Помогают в трудных случаях. Рекомендую!

cavc

Михаил Дмитриевич

18.12.2021

Лучшая клиника ( по собственному опыту). Огромнейшая благодарность за оказанную помощь. Спасибо с Желтых вод

cavc

Алексей

28.12.2021

Хорошая клиника,все организовано с умом, каждый занят свои делом, очень все понравилось,спасибо!

cavc

Андрей

29.12.2021

Супер клиника. Касательно проблем со зрением буду обращаться только туда. От первого визита только положительные впечатления

cavc

Владислав

17.12.2021

Персонал доброжелательный. Было небольшое Время ожидания, но оно того стоило. оборудование новое, чисто, уютно

cavc

Александра

15.01.2022

Это супер место!! Рекомендую всем! Врачи от Бога.
Клиника отличная! Здесь именно лечат и помогают! Были у Весниной - отличный врач! Прописанное лечение подобрано в точку, уже начало давать результат! СПАСИБО!!!

cavc

Диана

22.12.2021

Классные доктора, современное оборудование, только сюда теперь для осмотров и подбора очков и линз. Я очкарик со стажем и тут мне очень понравилось.

cavc

Виталина

11.12.2021

Наблюдаемся там с сыном уже 3 года, Всегда все вовремя четко и недорого. Все вежливые, отзывчивые. В ближайшем будущем запишем и маму

cavc

Наталья

10.12.2021

Отличный медицинский центр! Врачи профессионалы своего дела! Особенно понравилось что на ресепшене очень вежливые и доброжелательные администраторы!
Что удивило при первом посещении, это хорошее оснащение оборудованием, всё очень прилично, чистенько, организованно. Не могу оценить объективно квалификацию врачей - дочери подбирали очки и ночные линзы, проверяли зрение, потому эти несложные процедуры прошли комфортно.

cavc

Дмитрий

04.12.2021

В Клинике все доктора профессионалы! Очень грамотное ведение пациента от ресепшена до врача. Отличная клиентоориентированность, все моменты по каким-то нашим вопросам были решены сразу же.

cavc

Максим Мазурук

27.12.2021

Пройшов лікування у вашому медичному центрі "Ваш Зір". Хотів би подякувати всьому медичному персоналу за добре та професійно виконану роботу та гарне ставлення до пацієнтів . Особливо хотів би величезно подякувати лікарю Куленок Олександрі Олександрівні, вона професійно виконує обов язки завжди уважно вислухає проблему, огляне, компетентно поставить діагноз та призначить дієве лікування, без непотрібних зайвих ліків, індивідуальний підхід до кожного пацієнта! Доброта, чуйність, емпатія, краса - це далеко не все, що є в цій тендітній жінці! І все це вона "зганяє" на своїх пацієнтах! А головне їй не страшно довіритися.Дякую, з найкращими побажаннями вам та вашій сім'ї!!!“ В медичном центрі сподобалося все, починаючи з продуманого інтер'єру кабінету та стерильної чистоти, і закінчуючи професійним та людським підходом до лікування. Велике дякую ! Будьте здорові та щасливі!“Всіх з Новорічними святами та гарних новин в новому році

cavc

Наталья

01.12.2021

Спасибо Доктору Саламех за то, что избавила от дорогостоящей и совершенно не нужной операции по удалению катаракты, которую настойчиво предлагали сделать в одном из крупных областных центров. В итоге все обошлось общим обследованием и рекомендацией по поводу очков. Радует, что в наше время есть специалисты своего дела, которые на самом деле ЛЕЧАТ!

cavc

Юлия

10.11.2021

Обратилась в клинику , т.к беспокоила выросшая шишка на глазу. Пройдя обследование,мне диагностировали «Халязион»,благодаря своевременно назначенному лечению и проведённой операции , больше ничего не беспокоит. Благодарю медперсонал и самого доктора Нинель Аркадьевну за профессиональный и внимательный подход к каждому пациенту.

cavc

Ирина

25.11.2021

Была на приеме в этом центре. Осталась под большим, положительным впечатлением. Цены очень Приемлемые, осмотр проводят профессионально, оборудование все новое и современное. Проверили, все понятно объяснили, дали нужные рекомендации. Лишнего ничего не навязывали, как это делают другие. Советую всем.

cavc

Станислав

27.11.2021

Клиника организована очень хорошо, персонал подобран правильно. Отношение, хорошее к пациентам. Весь персонал вежливый, в регистратуре работают очень хорошие администраторы.

cavc

Александра

17.11.2021

Спасибо всем врачам и медсестрам. Выражаю огромную благодарность всему коллективу за то, что даете возможность взглянуть на мир новыми глазами.

cavc

Ирина

11.11.2021

Благодарю весь персонал клиники за доброту, уважение к пациентам! Особая благодарность Мисюре Элладе Анатольевне, очень профессионально провела обследование и назначила корректное лечение. Благодарю Вас от души!

cavc

Вячеслав

24.11.2021

Уважаемая Нинель Аркадьевна! Выражаем Вам и Вашему высокопрофессиональному коллективу огромную благодарность за операцию по исправлению косоглазия. Ваши золотые руки возвращают людям свет, надежду и жизнь. Здоровья Вам, всех благ, огромного счастья! Да поможет Вам Бог и хранит во всех Ваших благородных делах!

cavc

Алена

03.11.2021

Уже несколько лет наблюдаюсь в клинике Ваш зир. Сделаны две операции на оба глаза. Результаты самые положительные. Регулярно приезжаю из Днепропетровска на контрольные обследования. При любом обращении получаю самую подробнейшую и квалифицированную консультацию. Большая благодарность врачу Чернецкому Юрию Валентиновичу за его высокий профессионализм и очень внимательное отношение к пациентам, соответственно и весь персонал клиники очень внимателен, уважителен. Спасибо

Вартість послуг
Пільгова
Звичайна
Діагностика органів зору з консультацією лікаря-офтальмолога
450 грн
500 грн
Діагностика органів зору з консультацією головного лікаря, лікаря-офтальмолога вищої категорії Кудінової-Савченко Н.А
550 грн
Повна дитяча діагностика з консультацією дитячого лікаря-офтальмолога
400 грн
450 грн
Антиглаукомна програма обстеження №1
550 грн
700 грн

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена