Перейти до основного вмісту

Про центр

Медичний сервіс найвищого рівня

Медичний центр Ваш Зір оснащений новітніми технологіями, унікальною комбінацією кращого в галузі діагностичного та хірургічного обладнання та унікальними результатами лікування.

Всі наші лікарі - висококваліфіковані фахівці. Медичний центр сучасної офтальмологічної допомоги ВАШ ЗІР - постійно навчає своїх фахівців. У Медичному центрі ВАШ ЗІР працюють доктори та кандидати медичних наук, фахівці вищих категорій. Звернувшись в наш центр, Ви завжди можете розраховувати на якісну і кваліфіковану допомогу.

Партнерами медичного центру є виробники кращого в світі лазерного обладнання для кераторефракціонной хірургії, кращі виробники і постачальники лікарських препаратів, досвідчені лікарі окулісти.

В основі нашого ефективного лікування - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і контроль якості на всіх етапах лікування. Унікальна діагностика, що дозволяє запропонувати пацієнтові найкраще вирішення проблем зору, передбачає етапне обстеження на найсучаснішому обладнанні та консультації лікарів з отриманням докладних рекомендацій і прогнозу за якістю зору після операції. При цьому лікар будує схему лікування з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей.

Для лікування далекозорості, короткозорості, астигматизму ми використовуємо унікальний комплекс методик корекції пресбіопії (вікової далекозорості), пацієнт має вибір між найсучаснішими, ефективними і безпечними методиками. Після корекції здійснюється безкоштовне диспансерне спостереження протягом півроку.

Операції з видалення катаракти проводяться методом ультразвукової факоемульсифікації, під місцевою анестезією, через мікро розріз з використанням новітнього операційного обладнання, індивідуально підбираються і імплантуються кращі моделі ІОЛ.

Для лікування глаукоми в медичному центрі застосовуються підтримуючу терапію з унікальною методикою контролю зорових функцій; селективна лазерна трабекулопластика (СЛТ), непроникна глибока склеректомія (НГСЕ); сінусотрабекулектомія (СТЕК); імплантація дренажів; віскоканалостомія.

Медичний центр відмінно зарекомендував себе в ортолеченіі, ортокератологіі і дитячої офтальмології.

Наш медичний центр приймає пацієнтів без обмежень за віком - це і діти з перших днів життя, і люди похилого віку.

Вся техніка і матеріали, що використовуються нашими фахівцями, мають європейські сертифікати і пройшли необхідну реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я України. Рівень оснащеності нашого медичного центру є орієнтиром для провідних європейських очних центрів.

Операції проходять амбулаторно (Вам не потрібно лягати в стаціонар), тривають лічені хвилини і абсолютно безболісні.

Ми спостерігаємо кожного пацієнта після операції до повного одужання. У Вас є можливість в будь-який час зв'язатися з лікарем.

У нашому центрі будь-який пацієнт отримує всі необхідні медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, в якому прописуються всі аспекти лікування, аж до безкоштовного післяопераційного спостереження.

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена