Перейти до основного вмісту

Лазерна корекція зору у Кривому Розі

Лазерна корекція зору - процедура, яка допоможе назавжди забути про контактні лінзи і окуляри. Це сучасна процедура, показана при таких проблемах рефракції як астигматизм, короткозорість і далекозорість. Оперативне втручання повністю безпечно і безболісно, займає не більше 15 хвилин. Після корекції пацієнту не потрібно думати про зміну способу життя, фізичних навантажень і інших типів активності.

Швидке відновлення зору - безпечно і в повному обсязі

Лазерна корекція називається так, оскільки проводиться за допомогою променя ексимерного лазера. Прилад дозволяє своєрідною шліфовкою змінити рівень рефракції рогівки. Відновлюється оптична сила ока - пацієнт позбавляється від дефектів короткозорості, далекозорості або астигматизму.

Лазерна корекція це процедура:

 • безболісна – місцеву анестезію і купірування болю забезпечують спеціальні краплі, які застосовують перед процедурою; єдине, що може виникнути через кілька годин після процедури - пощипування і відчуття піску в очах, але це тимчасово;
 • швидкісна – на обробку лазером кожного ока і супутні процедури йде трохи більше 5 хвилин;
 • нешкідлива - корекція зору проводиться високоточним обладнанням, що володіє інтелектуальною системою захисту; якщо виникне нестандартна ситуація, наприклад, пацієнт випадково переведе погляд, лазер ніяк не зашкодить йому;
 • безпечна для очей - ніяких «насічок» на очах, як 30 років тому, більше не роблять; при сучасній процедурі скальпель прибраний, а значить, немає швів, кровотеч та іншого, що шкодить міцності рогівки;
 • з швидким процесом відновлення - тривалість регенерації залежить від того, яка з лазерних методик використовувалася. При корекції типу LASIK в стромі рогівки вже в день коррекції вам не заборонять дивитися телевізор. У разі вибору параметра LASEK - через дві доби зір відновиться до рівня, коли можна водити автомобіль. У будь-якому випадку перший місяць після процедур рекомендується не відвідувати басейн і баню, не займатися екстремальним спортом.

Відновлення зору лазером можливо при таких захворюваннях

Астигматизм
Стан, коли оку важко сфокусуватися через різні сили заломлення оптичних меридіанів, в результаті зір погіршується і виникають головні болі
Короткозорість (міопія)
Порушення рефракції, через яке об'єкти вдалині людина бачить гірше
Далекозорість (гіперметропія)
Захворювання, що характеризується погіршенням зору поблизу і на віддалі, швидкою втомою очей
Пресбіопія (вікова далекозорість)
Зниження у пацієнтів старше 40 років близького зорового сприйняття

Краще обладнання для лікування

WaveLight EX500WaveLight EX500 В нашому медичному центрі використовується один з найсучасніших ексимерних лазерів WaveLight EX500, завдяки якому процедура корекції зору проходить на найвищому рівні. Даний ексимерний лазер спеціально розроблений для проведення персоналізованої процедури лазерної корекції зору. Висока гнучкість і точність цього лазера дозволяють проводити корекцію зору і добиватися успішних результатів навіть при високих ступенях порушення рефракції. Багато в чому це відбувається завдяки високій швидкості роботи лазерної системи.

WaveLight EX500 – найшвидший з усіх існуючих, на сьогоднішній момент, ексимерних лазерів в світі. Сьогодні лазер пропонує нові стандарти корекції, забезпечуючи не лише точність і комфорт, але і дозволяє домагатися максимальної якості зору.

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

Показання до лазерної корекції зору

Показания к лазерной коррекции зренияРекомендований вік для проходження лазерної корекції зору - 18-45 років. Залежно від показань до процедури пацієнтів можна розділити на дві групи.

До першої відносяться люди, які хочуть мати хороший зір і відмовитися від носіння лінз, окулярів. Також в цю групу входять особи з медичними показаннями до лікування. Наприклад, неможливість підбору лінз і окулярів, велика різниця між рефракцією на правому і лівому оці.

У другу групу включають пацієнтів, у яких показання до лазерної корекції зору обумовлені професійною діяльністю. Для таких людей застосування окулярів або лінз є незручним або неможливим. Це військові, пожежні, спортсмени, водолази, артисти.

Методи лазерної корекції

LASIK (ЛАСІК)

На даний момент вважається одним з найбільш безпечних та ефективних методів корекції зору не тільки в Україні, а й за кордоном. Дозволяє якісно і безболісно виправляти найпоширеніші недуги зору, серед яких: астигматизм (до ± 6,0 D), далекозорість (до +6,0 D) і короткозорість до (до -10,0 D). Головною перевагою даного методу є швидкий ефект (на наступний день).

У нашому медичному центрі використовується унікальне обладнання і одноразові витратні матеріали виробництва Англії і Швейцарії. Процедуру виконують досвідчені фахівці, на рахунку яких тисячі якісно проведених процедур. Хірурги медичного центру постійно розвиваються, відвідуючи конференції, тренінги та майстер-класи в країнах Європи.

LASEK (ЛАСЕК)

LASЕK - є методом лазерної коррекції очей, яка використовується для корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму. Це метод, який поєднує в собі переваги методу LASIK і методу ФРК. Найголовніша перевага цього методу є його неінвазивний характер, тобто без пошкодження тканини рогівки. Це ідеальна процедура для людей, які мають дуже тонку або занадто плоску рогівку. LASЕK є найбільш зручним методом для:

 • низького та середнього ступеню короткозорості;
 • низького та середнього ступеню далекозорості;
 • низького та середнього ступеню астигматизму;
 • для людей, яким не підходить метод LASIK через поєднання тонкої рогівки і широкого зіниці.

Stream Light

Stream Light - технологія безконтактної лазерної корекції зору. Методика відрізняється від інших тим, що здійснюється одним етапом ( "one step"). Хірургічні інструменти та спиртові розчини в цьому випадку не застосовуються. Місцеву анестезію проводять за допомогою очних крапель, а фіксацію - повікорозширювачем.

Процедура максимально автоматизована і виконується під чітким контролем лікаря. Людський фактор виключається, завдяки чому досягаються високі показники зору. Час на операцію скорочується вдвічі, а рефракційний етап триває не більше 20 секунд.

Період відновлення нетривалий. Stream Light рекомендована пацієнтам, які страждають на короткозорість і короткозорим астигматизмом. Також цей спосіб підійде тим, хто побоюється самої корекції лазером.

Етапи корекції зору за допомогою лазера

1. Проведення високоточного обстеження перед ЛКЗ

Проведення високоточного обстеження перед ЛКЗПовна діагностика проблем із зором займає 2 - 2,5 години - за такий час можна вивчити око пацієнта, щоб майбутня процедура пройшла ефективно і безболісно. Перевіряється стан рогівки і сітківки, гострота і особливості фокусування ока.

Перед обстеженням мінімум за 4-5 днів треба повністю відмовитися від лінз, щоб корекція була максимально точною. 

Підготовка до корекції зору включає:

 • відмова від декоративної косметики в області очей - за добу до процедури;
 • утримання від спиртного - за 2 дні до корекції;
 • в день корекції зору не можна користуватися туалетною водою (парфумами);

Коли дата проведення коррекції буде призначена, про ці та інші обмеження під час підготовки до ЛКЗ лікар вас попередить.

2. Безпечна лазерна корекція з гарантованим позитивним результатом

Лазерна корекція зору виконується за обраною лікарем і пацієнтом методикою, і від неї залежить конкретний перелік дій при процедурі. У будь-якому випадку умови будуть стерильними, а перед процедурою в очі закапають знеболюючий розчин.

Дана процедура виконується під місцевою крапельною анестезією, що забезпечує надійне знеболення. Тривалість виконання на одному оці 5-7 хвилин, в залежності від складності кожного окремого випадку. Безпосередній вплив лазера не більше 75-90 секунд. Протягом процедури пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, зберігаючи контакт з лікарем. Через 1-2 години після виконання процедури до пацієнта починає повертатися зір в повному обсязі. Остаточне відновлення настає протягом 3-5 днів, після чого пацієнт може поступово повертатися до звичного ритму життя.

3. Швидке відновлення після лазерної корекції зору

Для прискорення відновлення зору може знадобитися прийом протизапальних крапель. Контроль стану буде проведений офтальмологом під час ваших обов'язкових візитів.

Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.
cavc

Ирина

14.10.2021

Мне делала операцию lasek Татьяна Анатольевна , я ей благодарна безмерно. Жалею об одном, что долго не могла решиться, боялась адской боли и слепоты.
Всем сотрудникам центра Ваш зир желаю здоровья и процветания, огромное Вам спасибо!

Вартість лазерної корекції

1 око
2 ока
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASЕK до 6, Д (стандартна асферична програма)
8 000 грн
16 000 грн
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASЕK більше 6,0 Д (стандартна асферична програма)
11 000 грн
22 000 грн
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK (стандартна асферична програма)
11 000 грн
22 000 грн
Персоналізована асферична корекція LASIK/LASЕK Custom-Q
11 500 грн
23 000 грн
Лазерна корекція за методикою Stream Light
13 000 грн
26 000 грн

Лікування проводить

Саар Тетяна Анатоліївна Лікар офтальмолог вищої категорії. Рефракційний хірург.

Поширені запитання

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена