Перейти до основного вмісту

Лазерні методи лікування сітківки у Кривому Розі

Сітківкою називають фоточутливу внутрішню оболонку ока, яка відповідає за сприйняття зображень. Різні ураження сітківки можуть призвести до непоправних наслідків, а саме до інвалідності по зору і сліпоти. Ранні етапи захворювань сітківки проходять практично без симптомів. Тому для своєчасної та ефективної допомоги необхідно пройти повне обстеження, в результаті якого буде призначений найбільш підходящий метод лікування.

Основні методики лікування захворювань сітківки

Позбутися від захворювань сітківки можна кількома способами, кожен з яких має свої особливості. Розрізняють 4 основних видів лікування:

  • лазерне
  • медикаментозне
  • хірургічне

За допомогою внутрішньоочних ін'єкцій

лечения заболеваний сетчаткиЩоб успішно зберегти зір при різних видах захворювань сітківки, необхідно використовувати сучасну діагностику і комплексний підхід. Також ж в цьому допоможе застосування сучасних і ефективних методик лікування. Наш медичний центр спеціалізується на збереженні здоров'я очей і успішному збереженні зору.

В процесі лікування ми застосовуємо автоматизоване діагностичне обладнання, призначене для виявлення навіть самих мінімальних змін стану зорової системи. Завдяки ефективності та багатофункціональності обладнання здійснюється спостереження за станом системи, а також проводиться контроль результатів лікування.

Лазерний метод

За допомогою лазерної технології проводиться безконтактне лікування, яке характеризується безпекою. Процедура не вимагає застосування анестезії і може бути призначена пацієнтам будь-якого віку. До того ж після лікування відновний період проходить швидко і не вимагає додаткового втручання.

Залежно від наявного захворювання може використовуватися найбільш ефективний спосіб лікування:

  • Лазерна коагуляція. Дана процедура призначена для усунення багатьох патологій. Це може бути дистрофія сітківки, судинні ураження при цукровому діабеті або пов'язані з тромбозом головною вени сітківки, а також ангиоматоз і інші захворювання. Основна мета процедури - це запобігання відшарування за рахунок створення зрощень між судинною оболонкою ока та сітківкою.
  • Периферична лазерна коагуляція. У багатьох випадках дистрофія сітківки здатна привести до погіршення зору. За допомогою даного методу можна зміцнити сітківку і захистити її від різних пошкоджень і розривів. Процедура включає в себе харчування уражених ділянок і поліпшення кровопостачання ока.

При призначенні будь-якого методу лікування враховуються особливості організму кожного пацієнта.

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

Хірургічний метод

За допомогою основних способів витреоретинальной хірургії можна відновити функції сітківки навіть в самих безнадійних ситуаціях. Вітректомія вважається основним методом даного напрямку в хірургії. Це операція, в процесі якої частково або повністю видаляється склоподібне тіло очі.

Вітректомія ефективна при внутрішньоочних інфекціях, серйозні пошкодження зорового апарату і відшаруванні. В результаті видалення склоподібного тіла з'являється необхідний доступ до сітківки, що в свою чергу дозволяє здійснювати з нею різні маніпуляції.

Фахівці нашого медичного центру проводять вітректомію через мікроскопічні проколи. Це найбільш ефективний і щадний спосіб хірургічного втручання. Тому в порівнянні зі стандартною операцією ймовірність кровотеч і ризик травм значно знижуються. До того ж даний метод характеризується нетривалим періодом відновлення.

Хірургічний методХірургічний метод

Медикаментозний метод

Деякі захворювання сітківки на початковому етапі можна вилікувати за допомогою медикаментозної терапії. Це введення антибіотиків і різних протизапальних засобів. Головною метою консервативного методу є зняття запалення. Лікування можна застосовувати при набряку сітківки, дегенеративні зміни і скупченні крові в склоподібному тілі.

Схема прийому препаратів розробляється лікарем. Залежно від захворювання і особливостей організму можуть бути призначені повторні курси лікування. В післяопераційному періоді пацієнту прописуються протизапальні краплі, а також строго обмежуються фізичні навантаження.

Внутрішньоочні ін'єкції

Введення ліків в склоподібне тіло очі називається внутрішньоочної ін'єкцією. За допомогою даної терапії можна не тільки успішно зберегти зір, але і значно поліпшити його якість.

Процес лікування може супроводжуватися місцевою анестезією або застосуванням очних крапель. Ін'єкція здійснюється дуже маленькою голкою. Завдяки використанню при цьому спеціального інструменту, за допомогою якого фіксується очей, визначається точне місце проколу. Ін'єкції призначаються пацієнтам з дегенерацією і набряком макули, деабетіческой ретинопатію, а також запаленням внутрішньої оболонки очей і наявністю інших захворювань.

У нашому медичному центрі інтравітреальні інфекції проводяться сертифікованими і досвідченими офтальмологами. В процесі лікування дотримуються всі необхідні медичні протоколи, а також використовується сучасне обладнання. Всі методи лікування спрямовані на відновлення та збереження зору пацієнта.

Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.

Лазерні методи лікування сітківки

Консультація ретинолога (одне око)
450 грн.
Консультація ретинолога (обох очей)
650 грн.
Лазер коагуляція при периферичної дегенерації сітківки (одне око)
3 000 грн.
Панретинальна лазер коагуляція сітківки 1 етап (одне око)
3 000 грн.
Панретинальна лазер коагуляція сітківки 2 етап (одне око)
1 600 грн.
Панретинальна лазер коагуляція сітківки 3 етап (одне око)
1 300 грн.
Панретинальна лазер коагуляція сітківки 4 етап (одне око)
1 200 грн.
Лазерне розсічення задньої капсули, фібрин плівки ІОЛ (одне око)
2 000 грн
2 500 грн.
Лазерне розсічення задньої капсули, фібрин плівки ІОЛ (одне око) (по направленню з іншого мед.центру)
2 500 грн.
ЛК при відшаруванні сітківки (одне око)
3 500 грн.
Трабекулопластика (одне око)
3 000 грн.
Гоніопластика (одне око)
2 500 грн.
Селективна лазерна трабекулопластика СЛТ (одне око)
1 500 грн.
Вітреолізис (одне око)
3 000 грн.
Базальна ірідектомія
2 300 грн
Базальна ірідектомія (по направленню з іншого мед.центру)
3 000 грн
Циклофотокоагуляція (один глаз)
7 000 грн.

Лікування проводить

Желязков Олександр Анатолійович Лікар офтальмолог вищої категорії

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена