Перейти до основного вмісту

Двойное зрение или диплопия

Макіяж для «очкариків»: 4 правила, як не зазнати фіаско

Окуляри «грають» в образі за своїми правилами, які буде корисно взяти на замітку.

Хоча лінзи вже встигли стати кращою версією «громіздких» та «незручних» окулярів, не можна заперечувати, що деякі образи без них ніколи не розкриються, а формула «стильно, сексуально, лаконічно» це точно про них. Напевно, саме тому окуляри продавалися, продаються і продаватимуться ще дуже довгий час і купуватимуться навіть людьми зі стовідсотковим зором. Втім, поспішаємо спантеличити: макіяж з окулярами любить крайнощі. Він може стати як найстильнішим beauty-тріумфом на вашій пам’яті, так і досвідом, після якого, відверто кажучи, і очі відкривати не захочеться. Що треба зробити, щоб прийти до першого й убезпечити себе від останнього, розповідаємо в деталях. =”https://n1s1.hsmedia.ru/c1/69/09/c16909e34857e72973321a5a3ee17590/620x414_1_bd5f7e8f0fbc9595c77844eeebf420 90669641562657427.jpg”>

1. Яскрава близькість

При міопії (близорукості) вам випишуть окуляри з мінусовими діоптріями (діоптрій — показник оптичної сили). І тут на вашому шляху стане цікаве явища зі світу фізики: такі лінзи не тільки розсіюють туманний горизонт, але й роблять так, що ваші очі візуально зменшуються для стороннього спостерігача.

Фото №3 - Макіяж для «очкариків»: 4 правила, як не потерпіти фіаско

Якщо ви не хочете повертатися у світ розпливчастих тіней, як і втрачати найефектнішу зону макіяжу, варіант яскравого макіяжу очей — якраз для вашого випадку: туш для вій або лайнер у максимально яскравому, «палючому» тоні, блискучі тіні для повік — беріть багатства відтінків косметичних засобів, щоб компенсувати ефект зменшення, що втрутився в ваші beauty-плани.

2. Приглушена далечінь

Якщо ви — власниця зоркого погляду вдалину (і часто підказуєте людям, що там написано дрібними літерами), але навряд чи розпізнаєте кохану людину в розпливчастому серпанку, що виникла поруч, — ви дочитали до свого пункту. Справа в тому, що плюсові лінзи – тонкі по краях і потовщені до центру – збільшують не тільки видимі об’єкти, але і ваші власні очі. Щоб уникнути ефекту «витрішкуватості» в ситуації, коли на порядку денному позначиться романтична вечеря або важлива для кар’єри бранч із партнерами, сміливо вибирайте приглушену кольорову гаму для макіяжу очей: пастельні або нейтральні відтінки будуть ідеальним компенсатором ефекту «ляльки Братц».

Фото №4 - Макіяж для «очкариків»: 4 правила, як не потерпіти фіаско

3. У тіні

Ще одна beauty-неприємність, яку можуть завдати ваші «наочники», — це тінь, яку відкидають лінзи. Якщо в день, коли окуляри і ґрунтовний макіяж стають неминучою комбінацією, а спали ви всього чотири години, кола під очима можуть зрадливо дати себе знати, причому в гіпертрофованому масштабі. Тому намагаємося не нехтувати консилером у дні, коли у вас «чотири очі» плюс недосипання.

 

4. Мистецтво акцентології

Для того, щоб правильно розставити акценти у макіяжі з окулярами, необов’язково знати весь курс оптики. Достатньо звірятися з деякими «золотими» правилами марафету для «four-eyes»:

  • Не подовжуйте: віддайте перевагу віям, що плескають по лінзах, потовщені. Так ви мінімізуйте неприємні відчуття від туші на внутрішній стороні лінз і зробите яскравий акцент на самих очах; , тримаємося нейтральних тонів у макіяжі, і навпаки;
  • Тонкість —не порок: якщо ви любите провести щедру смугу лайнера за віком, то у випадку з макіяжем і окулярами від цього краще утриматися , так як інакше практично вся поверхня століття буде зайнята і акцент на оці в цілому буде не так виражений; але надають образу окуляри, не забуваємо про соковиті відтінки помад і акуратно нанесені рум’яна. У якій кольоровій гамі-тут без обмежень, а вирішувати-тільки вам. =”https://n1s1.hsmedia.ru/53/67/3f/53673ff060ef026b1cc173bc7959514e/620x414_1_6075782710f24bba9a45c9bb66a86eb0@100 661562657429.jpg”>