Кератоконус – досить поширене незапальне захворювання органів зору, що носить дегенеративний характер. При цьому захворюванні рогівка зазнає деякі зміни: тоншає і змінює форму зі сферичною на канонічну. Це відбувається через порушення правильної роботи основної речовини рогівки. В наслідок чого волокна, які формують її структуру, втрачають свої властивості і, під дією внутрішньоочного тиску, рогівка починає поступово випирати вперед. Як правило, недуга розвивається відразу на обох очах.
Як правило, розвиток патології починається в підлітковому віці, проте, досить часті випадки, коли хвороба діагностується у людей у віці близько 30 років. Дане захворювання є повільно прогресуюче, проте, в деяких випадках зміна форми рогівки відбувається швидко.
Лікарі виділяють кілька факторів, що впливають на розвиток захворювання:
- Несприятливі екологічні умови;
- Порушення нормальної роботи ендокринної системи;
- Пошкодження або травмування очей;
Крім того, офтальмологи прийшли до висновку, що величезну роль у виникненні хвороби відіграє спадковість. Тому, ми настійно рекомендуємо людям, у родичів яких був діагностований кератоконус, регулярно проходити обстеження у лікаря.
Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!
1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Ваш запит успішно відправлено
Ознаки захворювання
- Неможливість коригування зору за допомогою контактних лінз або окулярів;
- Зниження гостроти зору;
- Нечіткість і спотворення зображень;
- Поява засвітів на зображеннях у вечірній час доби;
- Явне конусовидне випинання рогівки (на останній стадії).
Діагностика
Для 100% визначення наявності захворювання і його стадії необхідно пройти спеціалізоване обстеження – кератотопографію, яка дозволить скласти т.зв. топографічну карту рогівки і оцінити її стан. За допомогою даного обстеження лікар зможе оцінити швидкість розвитку захворювання і його характер, а також зробити досить точні прогнози подальших варіантів розвитку.
Лікування
У нашому медичному центрі лікарі застосовують один з найновіших терапевтичних методів лікування даного захворювання – Corneal Collagen Crosslinking зрибофлавіном. Метод полягає в закапуванні рибофлавіну і подальшим півгодинним впливом на очі ультрафіолетом. Завдяки цій процедурі вдається стабілізувати прогресування захворювання і зупинити випинання і стоншення рогівки. Дана процедура абсолютно безпечна і при цьому ефективна, після проходження процедури жорсткість рогівки підвищується на 300%. Для проведення даної процедури ми використовуємо сучасне швейцарське обладнання, а операцію проводять досвідчені фахівці вищої категорії.
Лікування проводить
Саар Тетяна АнатоліївнаЛікар офтальмолог вищої категорії. Рефракційний хірург.
4.7 оцінка
Більше 350 відгуків
Додати відгук
На сайті
Більше 500 відгуків
Додати відгук