У період дії обмежень червоного рівня епідемічної небезпеки вхід в медичний центр дозволено лише за наявності документа про вакцинацію або негативного ПЦР тесту не більше 72 год.
Наш адрес
Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників 36Карта проїзду
Графік роботиПн-Пт: 09:00-18:00,Сб: 09:00-15:00
Телефоны
Наш адрес
Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників 36Карта проїзду
Графік роботиПн-Пт: 09:00-18:00,Сб: 09:00-15:00
Лікування короткозорості у Кривому Розі
Як бачить людина з короткозорістю?
Короткозорість або міопія – захворювання, при якому порушується нормальна робота очі. Прояв хвороби характеризується втратою здатності чітко бачити предмети вдалині. Будь-який предмет, що знаходиться на пристойній відстані від людини буде здаватися нечітким, розмитим. Причиною цього є видозміна форми очного яблука. Через це світлові промені, які проходять крізь яблуко фокусуються перед сітківкою, а на саму сітківку потрапляють вже расфокусированний промінь, який і створює нечітке зображення.
Як правило короткозорість починає розвиватися в ранньому дитинстві. Батьки можуть навіть не здогадуватися про проблеми із зором своїх дітей, поки вони не почнуть зазнавати труднощів у школі, пов’язані з неможливістю читати написи на дошці з задніх парт. Захворювання прогресує протягом усього підліткового віку і до моменту дорослішання дитини ситуація стабілізується. Багато лікарів стверджують, що міопія може передаватися у спадок. Найчастіше, дане захворювання супроводжується астигматизмом і рядом інших захворювань.
Ступені короткозорості
На даний момент фахівці класифікують захворювання за ступенем складності в такий спосіб:
3,0 D и меньше – слабка ступінь
3,25 – 6,0 D – середня ступінь
6 D и більше – висока ступінь
Хвороба може бути вродженою, а може розвинутися з часом. Важливо пам’ятати, що короткозорість – прогресуюче захворювання, через що зоровий дискомфорт може посилюватися досить швидкими темпами.
Лікування короткозорості
На даний момент фахівці класифікують захворювання за ступенем складності в такий спосіб:
вік;
ступінь складності захворювання;
фізичний стан організму;
рід діяльності.
При незначному відхиленні лікарі, як правило призначають носіння окулярів або лінз. Крім того, доктора дають рекомендації по зміцненню зору. Однак, якщо пацієнт хоче раз і назавжди позбутися від недуги ми рекомендуємо хірургічне втручання.
Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!
1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Ваш запит успішно відправлено
Ефективне лікування короткозорості
Лазерна корекція зору
Тимчасові методи боротьби з недугою, такі як контактні лінзи або окуляри на певний термін дозволяють вийти з положення, однак, для того, щоб усунути проблему повністю ми рекомендуємо лазерну корекцію . Дана методика відмінно зарекомендувала себе по всьому світу. У нашому медичному центрі встановлено сучасне обладнання, завдяки якому лазерна корекція одного ока займає всього 10-15 хвилин. Крім того, такий метод лікування, практично, не вимагає часу на реабілітацію, після процедури вам знадобиться всього кілька днів, після чого ви зможете повернутися до звичного ритму життя.
Інтроокулярна корекція
Спеціальні інтраокулярних лінз застосовуються при досить високому ступені короткозорості для корекції зору. Корекція має на увазі під собою ослаблення сили заломлюючого апарату для того, щоб предмети, що знаходяться далеко припадали на необхідну область сітківки. Природний кришталик хірургічним шляхом замінюється на штучну лінзу. Завдяки чому людина в будь-якому віці буде добре бачити, як поблизу, так і в далечінь. Крім того, дана операція виключає розвиток катаракти в майбутньому. Таку операцію рекомендується робити людям не старше 50 років.
Лінзи нічні
Ортокератологія – найбільш сучасним методом контактної корекції астигматизму й короткозорості. Лінзи нічні корегують зір, поки людина спить. Метод корекції зору за допомогою ортокератологічнихх лінз був сертифікований в 2002 році в США (FDA approval) і країнах об’єднаної Європи РЄ). Протягом трьох років фахівці проводили клінічні випробування, які дозволили довести повну безпеку застосування лінз. Такі ортокератологічні лінзи можуть бути рекомендовані пацієнтам з шестирічного віку. Міністерство охорони здоров’я України в 2005 році видав сертифікат на застосування лінз в терапії рефракції.
Лікування проводить
Саар Тетяна АнатоліївнаЛікар офтальмолог вищої категорії. Рефракційний хірург.