У період дії обмежень червоного рівня епідемічної небезпеки вхід в медичний центр дозволено лише за наявності документа про вакцинацію або негативного ПЦР тесту не більше 72 год.
Наш адрес
Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників 36Карта проїзду
Графік роботиПн-Пт: 09:00-18:00,Сб: 09:00-15:00
Телефоны
Наш адрес
Кривий Ріг, пр. Героїв-підпільників 36Карта проїзду
Графік роботиПн-Пт: 09:00-18:00,Сб: 09:00-15:00
Двойное зрение или диплопия
Очі І COVID-19
Профілактика – це спільна робота системи охорони здоров’я, лікарів та пацієнтів. У медичному центрі Ваш Зір ми приділяємо профілактиці багато уваги.
Передусім ми виявляємо фактори ризику розвитку різних захворювань:
Спадковість. Якщо у вашій сім’ї хтось втратив зір чи осліп, необхідно з’ясувати причину, яка привела до цього. Такі захворювання, як глаукома, макулодистрофія, катаракта часто передаються у спадок дітям, онукам, племінникам та іншим родичам.
Генетика. Для деяких захворювань є «портрет» пацієнта, який найчастіше піддається їх виникненню. Наприклад, макулодистрофія найчастіше виникає у літніх жінок, схильних до повноти, зі світлою шкірою та блакитними очима.
Шкідливі звички. Куріння, алкоголь, переїдання, малорухливий спосіб життя – є факторами, що модифікуються, тобто, виключаючи їх, ми можемо знизити ризик розвитку багатьох захворювань.
Супутні захворювання: цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, високий рівень холестерину, гормональний дисбаланс . Ці стани на сьогоднішній день можуть успішно компенсуватися дієтою, фізичною активністю та медикаментами, що, в свою чергу, знизить ризик виникнення очних захворювань. як при його лікуванні використовуються препарати, що впливають на стан очей і так само вірус може проникати через слизову оболонку очей і викликати серйозні проблеми із зором, самолікування просто неприпустимо, знаючи про ці фактори ризику, коли ж необхідно звернутися до лікаря?
Скринінг. Починаючи з 40 років, кожна людина має замислитись про здоров’я своїх очей. Рекомендується 1 раз на рік проходити обстеження з перевіркою гостроти зору, підбором очок, вимірюванням внутрішньоочного тиску та оглядом очного дна. Найбільш підступною є глаукома, оскільки вона може не даватися взнаки довгий час, і виявляється тільки при огляді у офтальмолога.
Самодіагностика. Більшість офтальмологічних захворювань спочатку виявляються одному оці, та був іншому. Поступове зниження гостроти зору одного ока може відбуватися непомітно для пацієнта, доки не стає занадто пізно. Ми рекомендуємо 2 рази на тиждень перевіряти самостійно гостроту зору правого та лівого очей по черзі, порівнюючи їх між собою та з попередніми перевірками. При підозрі на глаукому відшарування сітківки важливо також оцінювати периферичний зір: закривши одне око на відстані 1 метр від дзеркала необхідно, дивлячись собі у відкрите око на відображенні, відзначити периферичним зором видимі предмети інтер’єру. Таке обстеження достатньо проводити 1 раз на місяць, порівнюючи з попереднім. При зникненні якихось предметів з поля зору терміново звернутися до лікаря.
Ключові симптоми. Отже, є кілька симптомів, які повинні вимагати Вашої термінової уваги:
Спалахи, блискавки перед очима, чорні «мухи», що різко виникли, перед очима
Спотворення, викривлення ліній і предметів
Випадання поля зору, фіранка, що поступово наповзає з периферії до центру
Поява туману перед одним або обома очима
Різка втрата зору
Профілактика прогресування. Якщо діагноз Вам вже встановили, важливо не допустити або сповільнити прогрес захворювання. Лікар Вам повинен пояснити, чому Ви втрачаєте зір і як можна вплинути на цей процес. Залежно від тяжкості захворювання Вам буде призначено певну кратність відвідувань лікаря, рекомендовано профілактичне лікування та найголовніше. – це комплексне обстеження з виміром усіх основних параметрів та функціональних показників органу зору. Також є скринінгові обстеження для дітей, для пацієнтів із проблемами сітківки. Якщо даних недостатньо, лікар може рекомендувати додаткові обстеження, повний перелік яких представлений у нашому центрі. Наші лікарі нададуть Вам детальну інформацію про наявні захворювання та способи їх профілактики, порекомендують необхідне лікування та частоту контрольних оглядів.