Перейти до основного вмісту

Хірургічне лікування катаракти у Кривому Розі

Катаракта - захворювання очей, при якому відбувається часткове або повне помутніння кришталика. Кришталик працює як лінза, принцип дії якої полягає в зламі променів і проекції їх на сітківку ока. Відповідно, втрата прозорості кришталика призводить до зниження якості зору. Відновити функції кришталика можна тільки за допомогою оперативного втручання.

У медичному центрі «Ваш Зір» застосовуються найсучасніші методи лікування катаракти. Ми зможемо повністю позбавити вас від проблем із зором, вилікувати катаракту швидко, легко і з комфортом для вас. Це абсолютно безболісний процес.

Помутніння кришталика відбувається через вікові зміни в організмі людини. Повернути прозорість неможливо за допомогою терапевтичних дій. Вітаміни, гімнастика для зору, БАДи - не допоможуть відновити зір.

Оперативне лікування катаракти

Хірургічне лікування катарактиЛікарями нашої клініки проведено понад 50 тис. Операцій. Технологія заміни кришталика на штучну лінзу відбувається за найсучаснішим методом, який визнаний всесвітньою організацією охорони здоров'я, як найнадійніший і безболісний. Процедура відбувається амбулаторно, під місцевою анестезією. За допомогою мікрохірургічного методу відбувається фрагментація кришталика ультразвуком і подальше його видалення з ока. Далі імплантується штучна лінза, яка буде виконувати функції кришталика.

Клініка «Ваш Зір» володіє всіма перевагами для проведення оперативного втручання. У нас найсучасніше обладнання, яке відповідає світовим стандартом. Наші фахівці мають найвищу кваліфікацію, що підтверджується відповідними документами. Технологія лікування катаракти у нас - вибір пацієнтів, які висувають найвищі вимоги до лікування зору.

Коли потрібно оперувати катаракту?

Лікуватися потрібно відразу!

Захворювання розвивається поступово, зазвичай починається з пелени на очах при певному фокусі на предмети. Картинки втрачають свої кольори, все здається бляклим, як ніби каламутним. Є пацієнти, які скаржаться на чутливість до яскравого світла, роздвоєне зображення і погіршення видимості в нічний час. Можливо, спочатку чіткість втрачають предмети, що знаходяться на периферії. Може пройти кілька років на стадії часткової втрати зору.

Всі ці симптоми свідчать про те, що необхідно якомога швидше пройти обстеження. Не потрібно чекати, що зір саме відновиться. Цього не станеться. А подальші руйнування кришталика приведуть до незворотних змін в організмі. Катаракта може привести до повної сліпоти! Для того щоб провести операцію, чекати не потрібно. Для сучасних методів заміна кришталика проводиться на будь-якому етапі.

Коли потрібно оперувати катарактуКоли потрібно оперувати катаракту

Що буде, якщо зволікати з операцією?

Перш за все, навіть часткова втрата зору позначається на якості життя хворого. Скрутно стає водіння автомобіля, немає можливості розглянути дрібні деталі предметів, людина відчуває незручності при спробі сфокусувати погляд на той чи інший предмет. При каламутному кришталику є ризик повністю осліпнути. Більш того, кришталик має властивість змінювати свої розміри, тиснути на зоровий нерв. Сигнали нервової системи, які відповідають за зір, перестають надходити в головний мозок. Це може привести до розвитку інших, більш складних хвороб.

Переваги лікування в нашій клініці

  • операція проходить за 10-15 хвилин;
  • госпіталізація не потрібна;
  • комфорт наших пацієнтів - понад усе;
  • оперативне втручання - безболісне;
  • ми використовуємо сучасні системи Infiniti і Stellaris PC.

Найсучасніше обладнання дозволяє використовувати високоточний лазерний промінь для дбайливого поділу кришталика ока на фрагменти, їх подальшого видалення з ока і підготовки ока для розміщення в ньому штучного кришталика. Післяопераційний період відбувається в легкому режимі для пацієнта, в домашніх умовах, з подальшим контролем самопочуття у лікаря.

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

Операція в похилому віці, чи варто робити?

Хірургічне лікування катарактиІснує думка про можливі ускладнення у пацієнтів похилого віку. Воно помилкове! Операція може бути проведена в будь-якому віці. Найменший пацієнт клініки «Ваш Зір» був у віці 5 місяців, а найстарший - переступив столітній рубіж. Малоінвазивний метод проведення оперативного втручання дозволяє уникнути будь-яких ускладнень. Застосування місцевої анестезії виключає навантаження на організм, не впливає на серце або нервову систему.

Лікування катаракти відбувається амбулаторно, немає потреби лежати в стаціонарі, відчувати стрес і незручності. Це особливо важливо для людей похилого віку, які негативно ставляться до госпіталізації. Післяопераційний догляд не вимагає спеціальних процедур і дорогих ліків.

Чи є протипоказання проведення операції?

Існує всього два основних захворювання, які впливають на післяопераційний період:

  • гіпертонія;
  • цукровий діабет.

Однак ці захворювання не є перешкодою оперативного втручання. Пацієнти з такими захворюваннями пройдуть більш ретельне обстеження перед заміною кришталика. Застосування самих простих методик лікування в клініці "Ваш Зір" передбачає мінімальні обмеження і протипоказання проведення операції. Однак рішення з усією відповідальністю прийме тільки лікар професіонал, який вивчить стан пацієнта і прийме рішення про можливість лікування катаракти.

Вартість лікування

На ціну операції впливає кілька чинників. Це стадія хвороби, запущена або рання, чи є супутні захворювання, чи буде застосовуватися фемтолазерний супровід факоемульсифікації.

Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.
cavc

Ирина

30.12.2021

После обследования отговорили от операции объяснив все риски осложнений для моего случая. Кажется это показатель (здоровье пациента важнее продажи услуги)

cavc

Степанова Юлия

11.01.2022

Замечательные врачи, отличная аппаратура, нет навязывания услуг.
Мне оперировали оба глаза ( замена хрусталика ) все отлично - четко , быстро , не больно , нормальная цена , отличный врач !! Рекомендую!

cavc

Геннадий Степанович

19.12.2021

Врачи золото! Персонал отзывчивый и предусмотрительный. Чернецкий Юрий это просто хирург от Бога! Спасибо Вам большое! Вы возвращаете людям зрение!

cavc

Елена Анатольевна

07.12.2021

Спасибо большое за то, что вернули зрение моему отцу! Быстро, очень профессионально и с большим уважением и заботой к пожилому человеку. От первого приема до послеоперационной консультации: все подробно объяснили, дали разъяснения и рекомендации, провели операции на оба глаза, всегда идут навстречу пожеланиям и просьбам

cavc

Дмитрий

27.11.2021

Выражаю благодарность хирургу Чернецкому, анестезиологу Анатолию Павловичу, которые вернули мне зрение, и также всему медицинскому персоналу за их доброе отношение к больным.

cavc

Виталина Андреевна

30.11.2021

Здесь работают чуткие, отзывчивые люди под руководством Савченко Нины Алексеевны. Это – высококлассные специалисты. Вернули почти 100% зрение глазу, который в течение 30 лет видел смутно только близкие предметы. Все специалисты говорили, что лечение этого глаза бесполезно. Низкий вам поклон и огромная благодарность Нина Алексеевна Вам и всему коллективу глазной клиники Ваш Зір.

cavc

Людмила Алекса…

21.10.2021

Спасибо большое квалифицированному персоналу этого медицинского центра. Сделали операцию моему папе, наша семья очень довольны результатом и искренне благодарим всех, кто принимал участие в этом процессе. Мы приехали с Кировоградской области по хорошим рекомендациям о вашем центре от своих друзей, они после приема уехали с шикарным результатом и очень благодарны врачам - спасителям. СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!!!

cavc

Елена

16.10.2021

Была на операции ФЭК (катаракта). Поставили новые хрусталики. Вижу хорошо, глаза ещё привыкают. Оперировал Чернецкий Юрий

Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ASPRO
9 850 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Bunny Lens (сферична)
10 000 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ US OPTICS 907, SPIRANT CLA/XANTHOUS
11 000 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Bunny Lens AF
13 700 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Bunny Lens HP
13 900 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ADAPT AO AKREOS, MI-60, ACRYSOF SA60AT
15 200 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AT ASPHINA 404, ACRYSOF AU00T0(SN60WF), TECNIS
16 900 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ HOYA NANEX multiSert
17 000 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ TECNIS EYHANCE
19 100 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Vistor<1,0
18 400 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SN6AT2
19 500 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SN6AT3
22 500 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ TECNIS TORIC ZCT150
22 600 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ TECNIS TORIC ZCT225
24 700 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SN6AT4
24 800 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Vistor>1,0
25 100 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ TECNIS TORIC ZCT300, ZCT375, ZCT450, ZCT525 ZCT600, ZCT700, ZCT800
26 100 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SN6AT5-T9
26 300 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AT TORBI 709M
27 200 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ BI-FLEX
26 000 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ See Lens MF/Bunny Lens MF
27 000 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AT LISA 809 MP(bifocal)
30 400 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SN6AD1(RESTOR)
30 700 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SND1T2 (ART)
34 900 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AT LISA 909M(мультифокал торич)
35 700 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SND1T3 (ART)
36 100 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ ACRYSOF SND1T4,T5 (ART)
41 700 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AT LISA 839MP trifocal
36 600 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AS IQ PANOPTIX NATURAL
39 900 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Tecnis Symphony
41 300 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Intensity SL/BL
42 700 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AS IQ PANOPTIX TFNT20
43 400 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AT LISA toric 939MP trifocal
43 800 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Tecnis Synerdgy
43 800 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ Tecnis Symphony Toric
44 600 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AS IQ PANOPTIX TFNT30
47 100 грн
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ AS IQ PANOPTIX TFNT40-60
51 300 грн

Лікування проводить

Чернецький Юрій Валентинович Лікар офтальмолог вищої категорії

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена