Перейти до основного вмісту

Що таке короткозорість?

Демодекоз очей: проблеми та шляхи вирішення

Демодекоз – шкірне захворювання, що викликає кліщем Demodex folliculovum. Цей кліщ вражає повіки шкіри вій.

Ортокератологія. Лінзи нічного носіння

Ортокератологія- це один з методів безопераційної корекції аномалій рефракції, за допомогою застосування жорстких газопроникних контактних лінз, що одягаються на ніч, та за допомогою запрограмованої перебудови епітелію рогівки покращують гостроту зору. Даний спосіб дозволяє днем ​​обходитися очок і контактних лінз і мати при цьому хороший зір. Безпечний і повністю оборотний.

Кабінет дитячого здоров’я

Для профілактики та лікування різних проблем очей, пов’язаних із зоровими навантаженнями, порушенням координації роботи м’язів та оптичними порушеннями, у сучасній офтальмології активно використовуються апаратні методики лікування. Вони дозволяють зміцнити зір, а в багатьох випадках поліпшити його без хірургічного втручання. При деяких захворюваннях апаратне лікування – єдиний спосіб покращити зір.

Поради на післяопераційний період

Намагайтеся уникати діяльності, яка потребує візуальної концентрації (такі, як перегляд телевізора, використання комп’ютера). Якщо у Вас є малі діти, ми рекомендуємо заздалегідь організувати допомогу з боку родичів або друзів на перші два дні, особливо після проведення операцій LASEK.

Який кришталик кращий

Який кришталик вибрати? Який кришталик краще ставити під час катаракти? Який кришталик кращий – імпортний чи вітчизняний, американський чи німецький? Цими питаннями страждають люди, у яких незабаром належить видалення катаракти, внаслідок якої на заміну природному кришталику прийде штучний.

Розвиток катаракти у молодому віці

Катаракта – очне захворювання, що характеризується помутнінням кришталика ока. Кришталик ока виконує функцію природної лінзи, яка заломлює світловий промінь і пропускає його на сітківку. Мутний кришталик не здатний належним чином виконувати свої функції, внаслідок чого може наступити часткова або повна втрата зору.

Прогулянки на вулиці – запорука гарного зору!

Чим більше дитина проводить на вулиці, тим менше у неї шансів стати короткозорою. Щогодини, проведені на повітрі, знижує ризик короткозорості на 2 відсотки. Як показали дослідження, діти, які страждають на короткозорість, гуляють майже на 4 години менше, ніж ті, у кого зір хороший.

Вплив цукрового діабету на зір

Якщо у Вас цукровий діабет, щоб уникнути проблем з очима, необхідно регулярно відвідувати свого офтальмолога. Високий рівень цукру (глюкози) крові підвищує ризик розвитку проблем із очима внаслідок цукрового діабету. По суті, цукровий діабет є основною причиною сліпоти у дорослих віком від 20 до 74 років.

Алергічний кон’юнктивіт – симптоми, профілактика, лікування

В даний час відзначається помітне зростання числа алергічних захворювань, що протікають з ураженням очей. До них відносяться алергічні кон’юнктивіти, алергічні кератокон’юнктивіти (поєднання симптомів кон’юнктивіту та кератиту) та сезонні ураження очей у пацієнтів з полінозом (алергічний нежить, як наслідок алергічної реакції на пилок рослин). За частотою алергічний кон’юнктивіт стоїть у цьому списку на першому місці.

Що таке далекозорість

Далекозорість або гіперметропія – очне захворювання, яке характеризується погіршенням чіткості зображення навколишніх предметів, що знаходяться на близькій відстані від ока. Причиною такого порушення зору є укорочена форма очного яблука, внаслідок чого світловий промінь не потрапляє прямо на сітківку, а трохи позаду неї. Нечітке зображення створюється через те, що на сітківку потрапляє розфокусований світловий промінь.