Перейти до основного вмісту

Що таке короткозорість?

Як захистити очі від ультрафіолету

Очі потребують піклування та захисту в будь-яку пору року. Незалежно від того, чи засмагаєте ви на березі моря, чи поспішайте вранці на роботу по засніжених вулицях. Ультрафіолет у помірних кількостях допомагає зміцнити імунітет людини та сприяє виробленню вітаміну D, тому дія сонячних променів цілком може бути корисною. Головне пам’ятати, що все добре в міру.

Що потрібно знати батькам про зір дітей

Відмінності зору дорослих та дітей. Норма зору дитини Становлення можливостей наших очей відбувається протягом перших кількох років життя. Через різний розвиток, дитяча здатність бачити відрізняється від дорослої. У чому особливість зору новонароджених Напевно ви помічали, що у новонароджених дітей спочатку погляд розсіяний і неусвідомлений. Однак очі майже відразу після народження чутливі до світла.

5 важливих фактів про зір для майбутніх мам

Чекання малюка – чудовий і щасливий час, повний приємних турбот! Не варто забувати, що під час виношування дитини весь організм працює в посиленому режимі, і зорова система — не виняток. Як знизити навантаження?   Як змінюється стан зорової системи під час вагітності Майбутні майбутні часто цікавляться, чи погіршується зір при вагітності.

Амбліопія: причини розвитку синдрому «ледачого ока» у дітей

Небезпека амбліопії в тому, що визначити проблему за зовнішніми ознаками у дитини практично неможливо. Але при закиданні патології ризик втратити зір на ураженому оці дуже високий. Спробуємо розібрати особливості перебігу та лікування амбліопії. Амбліопія або синдром «лінивого ока» – це зниження гостроти зору одного або обох очей, що має функціональний характер.

Як на наш зір вплинула тривала самоізоляція?

Останні два місяці час, проведений за комп’ютером, телефоном або телевізором, збільшився вдвічі. Онлайн-конференції, дистанційне навчання, перегляд фільмів, на які раніше не було часу – це все вплинуло на стан очей. Спробуємо розібратися, як реабілітуватися та покращити зір. Витрачений годинник за роботою з гаджетом загрожує розвитком комп’ютерного зорового синдрому.

8 приводів перевірити зір дітей

Часто проблеми зі здоров’ям коханого чада стають явними не відразу. Діти ще не вміють говорити, а стаючи старшими, не завжди розповідають про те, що їх турбує, або просто не помічають змін. Так порушення роботи зорового апарату може бути не очевидні тривалий час, та був батьки спішно шукають способи, як відновити зір дитині.

Гнійне відділення: причини та лікування

Основні причини появи гнійних виділень: Кон’юнктивіт — це запалення кон’юнктиви або слизової оболонки, повік та очного яблука. Існує кілька різновидів цього захворювання через виникнення (бактерії, віруси, алергени), за характером симптомів і методів лікування. Алергічний кон’юнктивіт. Захворювання може протікати в гострій або хронічній формі.

Синдром сухого ока: що це та чому виникає

Неприємне відчуття сухості в очах, напевно, виникало у кожного. Такий стан зветься синдром сухого ока і відбувається в результаті зниження вироблення сльозової рідини або зміни її складу. Якийсь час тому відчуття сухості в очах пов’язували з хворобою Шегрена — патологія сполучної тканини, при якій уражаються слинні та слізні залози.

Печіння в очах: ​​чому виникає і що робити

Напевно кожна людина за своє життя хоча б раз відчувала печіння в очах. Звичайно це не найприємніші відчуття, і їх хочеться якнайшвидше позбутися. Однак сам собою цей симптом не виникає. Як правило він супроводжується почервонінням, різьбою, підвищеною сльозотечею та іншими неприємними станами. Все це може свідчити про розвиток запальних процесів органів зору.

Сверблячка в очах: ​​чому виникає і як з ним боротися

Сверблять очі? Протягом життя з подібною проблемою будь-коли стикалися, напевно, всі. Справа в тому, що такий симптом може виникати при багатьох різних станах, починаючи від алергічної реакції і закінчуючи офтальмологічними захворюваннями. Щоб зрозуміти, як позбавитися від неприємного відчуття, необхідно з’ясувати причину його появи.