Перейти до основного вмісту

Що таке короткозорість?

Очі, що сльозяться, – норма чи привід для паніки?

Сльози – вода з невеликою домішкою солей, яку виділяють слізні залози для зволоження очного яблука. Ця рідина не тільки захищає наші очі від зовнішніх подразників, а й живить рогівку. Саме тому з ранку нам властиво пустити сльозу.

Чому з’являється ячмінь на оці та як його лікувати?

Ячмінь на оці – це досить поширена проблема, яка, однак, може спричинити певні ускладнення. Тому потрібно знати, чому може з’явитися ячмінь, як його правильно лікувати, коли слід відвідати лікаря? , яка розташована біля цибулини вії. Воно виникає через бактеріальну інфекцію, в переважній більшості випадків йдеться про стафілококу.

ДІАБЕТ І ЗІР

Одним із ускладнень цукрового діабету є діабетична ретинопатія, при якій відбувається ураження сітківки ока. Діабетична ретинопатія – ураження сітчастої оболонки очного яблука та її судин. Свій прояв захворювання починає одиничними крововиливами, розвиваючись до розривів і відшарування сітківки, що призводять до сліпоти.

Як швидко зняти втому з очей

1. Постарайтеся частіше моргати Люди у віці від 20 до 40 років моргають приблизно 20 разів на хвилину, коли вони дивляться на екран комп’ютера, кількість моргань скорочується до 4 – 5 разів на хвилину. Через недостатню секрецію слізної рідини може розвинутися симптом сухості очей, саме тому моргання дуже важливе для захисту очей.

Фотофобія або як уберегти свої очі від яскравого світла 

Фотофобія проявляється світлобоязню. При цьому людина відчуває болючі відчуття у відповідь на яскраве висвітлення очей. Йому доводиться закривати очі або мружитися. Симптоми  До симптомів фотофобії, перш за все, слід віднести непереносимість яскравого світла. При цьому виникає біль в очах, печіння, різь, підвищена сльозотеча. Людина відчуває дискомфорт і прагне заплющити очі при погляді на яскраве світло.

Очна травма

Активний спосіб життя сприятливо впливає на фізичне та емоційне здоров’я людини. Разом з тим будь-яка необережність або випадковість може принести різні неприємності – від подряпини до серйозної травми. Все це однаково стосується й очей.   Очна травма – це механічне пошкодження органу зору. Вона може бути непряма чи пряма.

Офтальмолог – в окулярах? У чому каверза?

Офтальмолог примружився крізь товсті лінзи окулярів і порадив лазерну корекцію зору. Виникає питання: а чому ж він сам не пройшов процедуру, яку так захоплено розхвалює? Тут криється якась каверза! У чому суть методу лазерної корекції? кришталик та склоподібне тіло, фокусуються на сітківці.

Рефракційна заміна кришталика

Зір — наш провідник у світі. З його допомогою ми отримуємо понад 90% інформації про навколишній простір. Тому тим, хто має дуже поганий зір, його повернення життєво необхідне. Багато хто з упевненістю дасть відповідь: вихід є — ексімер — лазерна корекція і, справді, мають рацію. Адже межі застосування цього методу досить широкі.

5 ПРИЧИН, ЯКІ ПРИВОДЯТЬ ДО НАС ЛЮДЕЙ З ПОГАНИМ ЗОРОМ!

   ПРОГРЕСОВА БЛИЗОРУКІСТЬ ВІД -0,5D ДО -6,0D, АСТИГМАТИЗМ -1, 75 D..  НЕМОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕККЦІЇ ЗОРУ  НЕМОЖЛИВІСТЬ КОРИСТУВАТИСЯ ОЧИНКАМИ ТА ДЕННИМИ ЛІНЗА li> ІСНУЄ ФІЗІОЛОГІЧНЕ ОБМЕЖЕННЯ ДО НОШЕННЯ М’ЯКИХ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ.  ПРОФЕСІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ. РЕКОМЕНДУЄМО «НІЧНІ ЛІНЗИ», ТОМУ ЩО: ДОСТАТНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇХ НОЧІ, ЩОБ МАТИ 100% ЗОРУ ДЕНЬ. ЗАВИДНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО НА 24 ГОДИННИКИ.

Поговоримо про глаукому

Сьогодні досить важлива тема, яка цікавить усіх не менше, ніж катаракта – поговоримо про глаукому. Так давайте розберемося: чим все-таки лікувати глаукому? Для початку хотілося б уточнити, що під лікуванням глаукоми мається на увазі: зниження внутрішньоочного тиску до тієї норми, яка не призводить до прогресування атрофії зорового нерва, а відповідно до подальшої сліпоти пацієнта.