Перейти до основного вмісту

Лазерна корекція зору у Кривому Розі

Лазерна корекція зору - процедура, яка допоможе назавжди забути про контактні лінзи і окуляри. Це сучасна процедура, показана при таких проблемах рефракції як астигматизм, короткозорість і далекозорість. Оперативне втручання повністю безпечно і безболісно, займає не більше 15 хвилин. Після корекції пацієнту не потрібно думати про зміну способу життя, фізичних навантажень і інших типів активності.

Швидке відновлення зору - безпечно і в повному обсязі

Лазерна корекція називається так, оскільки проводиться за допомогою променя ексимерного лазера. Прилад дозволяє своєрідною шліфовкою змінити рівень рефракції рогівки. Відновлюється оптична сила ока - пацієнт позбавляється від дефектів короткозорості, далекозорості або астигматизму.

Лазерна корекція це процедура:

 • безболісна – місцеву анестезію і купірування болю забезпечують спеціальні краплі, які застосовують перед процедурою; єдине, що може виникнути через кілька годин після процедури - пощипування і відчуття піску в очах, але це тимчасово;
 • швидкісна – на обробку лазером кожного ока і супутні процедури йде трохи більше 5 хвилин;
 • нешкідлива - корекція зору проводиться високоточним обладнанням, що володіє інтелектуальною системою захисту; якщо виникне нестандартна ситуація, наприклад, пацієнт випадково переведе погляд, лазер ніяк не зашкодить йому;
 • безпечна для очей - ніяких «насічок» на очах, як 30 років тому, більше не роблять; при сучасній процедурі скальпель прибраний, а значить, немає швів, кровотеч та іншого, що шкодить міцності рогівки;
 • з швидким процесом відновлення - тривалість регенерації залежить від того, яка з лазерних методик використовувалася. При корекції типу LASIK в стромі рогівки вже в день коррекції вам не заборонять дивитися телевізор. У разі вибору параметра LASEK - через дві доби зір відновиться до рівня, коли можна водити автомобіль. У будь-якому випадку перший місяць після процедур рекомендується не відвідувати басейн і баню, не займатися екстремальним спортом.

Відновлення зору лазером можливо при таких захворюваннях

Астигматизм
Стан, коли оку важко сфокусуватися через різні сили заломлення оптичних меридіанів, в результаті зір погіршується і виникають головні болі
Короткозорість (міопія)
Порушення рефракції, через яке об'єкти вдалині людина бачить гірше
Далекозорість (гіперметропія)
Захворювання, що характеризується погіршенням зору поблизу і на віддалі, швидкою втомою очей
Пресбіопія (вікова далекозорість)
Зниження у пацієнтів старше 40 років близького зорового сприйняття

Краще обладнання для лікування

WaveLight EX500WaveLight EX500 В нашому медичному центрі використовується один з найсучасніших ексимерних лазерів WaveLight EX500, завдяки якому процедура корекції зору проходить на найвищому рівні. Даний ексимерний лазер спеціально розроблений для проведення персоналізованої процедури лазерної корекції зору. Висока гнучкість і точність цього лазера дозволяють проводити корекцію зору і добиватися успішних результатів навіть при високих ступенях порушення рефракції. Багато в чому це відбувається завдяки високій швидкості роботи лазерної системи.

WaveLight EX500 – найшвидший з усіх існуючих, на сьогоднішній момент, ексимерних лазерів в світі. Сьогодні лазер пропонує нові стандарти корекції, забезпечуючи не лише точність і комфорт, але і дозволяє домагатися максимальної якості зору.

Чотири кроки до свободи від окулярів і лінз!

1Консультація лікаря
2Проведення лікування
3Обстеження після лікування
4Поради на період після лікування
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено

Показання до лазерної корекції зору

Показания к лазерной коррекции зренияРекомендований вік для проходження лазерної корекції зору - 18-45 років. Залежно від показань до процедури пацієнтів можна розділити на дві групи.

До першої відносяться люди, які хочуть мати хороший зір і відмовитися від носіння лінз, окулярів. Також в цю групу входять особи з медичними показаннями до лікування. Наприклад, неможливість підбору лінз і окулярів, велика різниця між рефракцією на правому і лівому оці.

У другу групу включають пацієнтів, у яких показання до лазерної корекції зору обумовлені професійною діяльністю. Для таких людей застосування окулярів або лінз є незручним або неможливим. Це військові, пожежні, спортсмени, водолази, артисти.

Методи лазерної корекції

LASIK (ЛАСІК)

На даний момент вважається одним з найбільш безпечних та ефективних методів корекції зору не тільки в Україні, а й за кордоном. Дозволяє якісно і безболісно виправляти найпоширеніші недуги зору, серед яких: астигматизм (до ± 6,0 D), далекозорість (до +6,0 D) і короткозорість до (до -10,0 D). Головною перевагою даного методу є швидкий ефект (на наступний день).

У нашому медичному центрі використовується унікальне обладнання і одноразові витратні матеріали виробництва Англії і Швейцарії. Процедуру виконують досвідчені фахівці, на рахунку яких тисячі якісно проведених процедур. Хірурги медичного центру постійно розвиваються, відвідуючи конференції, тренінги та майстер-класи в країнах Європи.

LASEK (ЛАСЕК)

LASЕK - є методом лазерної коррекції очей, яка використовується для корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму. Це метод, який поєднує в собі переваги методу LASIK і методу ФРК. Найголовніша перевага цього методу є його неінвазивний характер, тобто без пошкодження тканини рогівки. Це ідеальна процедура для людей, які мають дуже тонку або занадто плоску рогівку. LASЕK є найбільш зручним методом для:

 • низького та середнього ступеню короткозорості;
 • низького та середнього ступеню далекозорості;
 • низького та середнього ступеню астигматизму;
 • для людей, яким не підходить метод LASIK через поєднання тонкої рогівки і широкого зіниці.

Stream Light

Stream Light - технологія безконтактної лазерної корекції зору. Методика відрізняється від інших тим, що здійснюється одним етапом ( "one step"). Хірургічні інструменти та спиртові розчини в цьому випадку не застосовуються. Місцеву анестезію проводять за допомогою очних крапель, а фіксацію - повікорозширювачем.

Процедура максимально автоматизована і виконується під чітким контролем лікаря. Людський фактор виключається, завдяки чому досягаються високі показники зору. Час на операцію скорочується вдвічі, а рефракційний етап триває не більше 20 секунд.

Період відновлення нетривалий. Stream Light рекомендована пацієнтам, які страждають на короткозорість і короткозорим астигматизмом. Також цей спосіб підійде тим, хто побоюється самої корекції лазером.

Етапи корекції зору за допомогою лазера

1. Проведення високоточного обстеження перед ЛКЗ

Проведення високоточного обстеження перед ЛКЗПовна діагностика проблем із зором займає 2 - 2,5 години - за такий час можна вивчити око пацієнта, щоб майбутня процедура пройшла ефективно і безболісно. Перевіряється стан рогівки і сітківки, гострота і особливості фокусування ока.

Перед обстеженням мінімум за 4-5 днів треба повністю відмовитися від лінз, щоб корекція була максимально точною. 

Підготовка до корекції зору включає:

 • відмова від декоративної косметики в області очей - за добу до процедури;
 • утримання від спиртного - за 2 дні до корекції;
 • в день корекції зору не можна користуватися туалетною водою (парфумами);

Коли дата проведення коррекції буде призначена, про ці та інші обмеження під час підготовки до ЛКЗ лікар вас попередить.

2. Безпечна лазерна корекція з гарантованим позитивним результатом

Лазерна корекція зору виконується за обраною лікарем і пацієнтом методикою, і від неї залежить конкретний перелік дій при процедурі. У будь-якому випадку умови будуть стерильними, а перед процедурою в очі закапають знеболюючий розчин.

Дана процедура виконується під місцевою крапельною анестезією, що забезпечує надійне знеболення. Тривалість виконання на одному оці 5-7 хвилин, в залежності від складності кожного окремого випадку. Безпосередній вплив лазера не більше 75-90 секунд. Протягом процедури пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, зберігаючи контакт з лікарем. Через 1-2 години після виконання процедури до пацієнта починає повертатися зір в повному обсязі. Остаточне відновлення настає протягом 3-5 днів, після чого пацієнт може поступово повертатися до звичного ритму життя.

3. Швидке відновлення після лазерної корекції зору

Для прискорення відновлення зору може знадобитися прийом протизапальних крапель. Контроль стану буде проведений офтальмологом під час ваших обов'язкових візитів.

Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.
cavc

Александр

02.02.2022

Очень понравилось отношение к пациенту, когда действительно стараются все сделать для него. За один день успел пройти столько обследований на зрение, сколько не проходил за всю жизнь. Через неделю сделал коррекцию зрения, жалею что не пошел на это раньше)

cavc

Кристина

01.02.2022

Отличная клиника! Увидела рекламу в инстаграме и ни разу не пожалела, что выбрала её. С самого детства у меня было плохое зрение, и всю сознательную жизнь я мечтала об отличном зрении. Доктор Саар помогла воплотить мечту в реальность. Операция прошла быстро, было немного страшно и волнительно, но результат превзошёл ожидания.

cavc

Лариса

28.01.2022

Все быстро. Качественно. Дружелюбно. Проффесионально. Комфортно. Делала коррекцию, крайне довольна результатом и обслуживанием после операции.

cavc

Сташков Алексе…

25.01.2022

Ураа!! Я все вижу без контактных линз)) Кто сомневается, ребят я тоже боялся и сомневался! Здесь о вас позаботятся! Все будет супер!

cavc

Иван

24.01.2022

Делал тут лазерную коррекцию зрения. Все просто отлично: персонал максимально отзывчивый и профессиональный, в центре все выглядит новым, запись онлайн и по телефону работает идеально.

cavc

Мария

24.01.2022

Супер обслуживание! Огромный ассортимент диагностического оборудования!!! Сделали операцию быстро, качественно, теперь вижу 100% Рекомендую!

cavc

Виктория

21.01.2022

Спасибо большое за сумасшедшие чувства видеть всё в ярких красках без очков и линз!

cavc

Татьяна

21.01.2022

Благодарю клинику за проведённую операцию мне и моему мужу. У меня уже как 2 года держится зрение! Обслуживание отличное! Нет навязывания лишних услуг. Хочу отметить оборудование, на котором работают врачи! Все новое свежее, обследование занимает около часа, иногда больше. Чувствуется разница между бюджетом и данной клиникой. Ни разу не пожалела!!

cavc

Елена

19.01.2022

Невероятно - между спонтанной диагностикой и сегодняшней коррекцией прошла пара недель и теперь у меня 100%-ое зрение. Прекрасная клиника, всё быстро, приятно, подробно и комфортно. Врачи профессиональны и приветливы - я чувствовала себя в правильном месте и в надежных руках. Бесконечно благодарна за сбывшуюся мечту! Анатольевна супер профессионал

cavc

Эдуард

18.01.2022

Хороший центр, чисто, коллектив профессиональный. Сделал коррекцию зрения месяц назад - была миопия средней степени, все прошло без нареканий, сейчас зрение 120%

cavc

Виктория

15.01.2022

Самые приятные впечатления о клинике после операции по коррекции зрения. Все очень деликатно, быстро и профессионально. Работа всего коллектива и техническое оснащение крутое.

cavc

Оксана

14.01.2022

Лучший медицинский центр, сделала здесь лазерную коррекцию, все очень профессионально, весь персонал заботливый и внимательный. Провели везде за ручку и все рассказали.

cavc

Дмитрий

11.01.2022

Отличная клиника, сервис, врачи, аппараты - все на высшем уровне. Очень подробно рассказали все про операцию, провели все быстро, четко и просто замечательно.

cavc

Игорь

08.01.2022

Отличная клиника! Делал коагуляцию и коррекцию зрения. Хочу отметить профессиональный подход персонала на любом уровне. Весь коллектив вежлив, учтив и доброжелателен. Однозначно рекомендую посетить клинику, хотя бы для обследования зрения. Огромное спасибо за работу, мир заиграл совершенно другими красками

cavc

Юлия

05.01.2022

Точно рекомендую. Потрясающая клиника. Никаких разводов на деньги, все четко и по делу. Делали мужу операцию на глаза, очень довольны, что именно тут. Ведение пациента от начала и до конца.

cavc

Ирина

29.12.2021

Делала операцию у Саар . ТЕПЕРЬ ВИЖУ КРАТЕРЫ ЛУНЫ.? Желаю всем испытать это чувство.

cavc

Екатерина

23.12.2021

Лучшие врачи, лучшее обслуживание. Начала жить второй жизнью после операции. Перед ней боялась жутко, но чуткий персонаж и медперсонал, всегда поддержат.
Спасибо, спасибо, спасибо. Это просто фантастика. Вы исполнили мечту всей моей жизни. Я вижу. Я так долго боялась данной операции, но 10 минут операции и я вижу. Это просто волшебство. Кто еще в поиске, всем советую сделать этот шаг навстречу прекрасному. Это абсолютно не больно и дискомфорт после операции минимальный. Спасибо всему персоналу клиники, ваше чуткое отношение к пациентам растворяет страх перед операцией
И я решилась на коррекцию! Встретили хорошо, очень приветливый и вежливый персонал. Прошла обследование, назначили день операции. Ничего не больно! ?Волнителен просто процесс ожидания в операционной. 10 минут - и ты обладательница орлиной остроты зрения ? Очень приятные врачи. Отвечают на все вопросы. Отметают все страхи и сомнения. Советую!

cavc

Юлия

13.12.2021

Делала в этом центре коррекцию зрения. При минус 6 восстановили 100%. Отзывчивый и вежливый персонал, работают быстро и качественно! Очень довольна результатом!

cavc

Аня

07.12.2021

15.10.2021 делала в данном центре лазерную коррекцию зрения. Всё прошло замечательно!!! Огромная благодарность хирургу Саар Т.А. Профессионал своего дела!!! Вижу мир другими глазами. Зрение 100%!

cavc

Елена Прохор

20.11.2021

Я из другого города. Много лет страдала близорукостью, что мешало мне жить полноценной жизнью. От всей души благодарю Татьяну Анатольевну Саар за то, что она вернула мне зрение в ярких красках. Всех благодарю! Я все вижу! УРА!

cavc

Виктория Перепелица

29.10.2021

Дуже привітний колектив,завжди тепло зустрінуть. Завжди буду дякувати Саар Т.А.,за мій новий зір.Також Оксані Василівна за огляд моїх діточок.

cavc

Дмитрий

20.10.2021

Считаю, что одна из лучших клиник, здесь новое оборудование,прекрасное отношение к пациентам от всего персонала. Мне здесь помогли решить мою проблему со зрением.Благодарю всех работников этого центра

cavc

Александр

24.10.2021

Я сделал лазерную коррекцию зрения. Спасибо огромное Вам, Татьяне Анатольевне за Ваши золотые руки, спасибо за профессиональный подход к пациенту. Я всем очень остался доволен. В клинике «Ваш Зір» работают высокопрофессиональный персонал, доброжелательные люди. Спасибо за уважительное, доброжелательное отношение к вашим клиентам. И вообще, это просто неописуемое чувство видеть своими глазами. Огромное спасибо!

cavc

Елена Пекекресная

26.10.2021

Здравствуйте! Мне 25 лет. С 13 лет я катастрофически быстро стала терять зрение! Честно говоря, я уже не верила в то что сама без помощи линз что-то буду видеть! И от пару дней назад все изменилось..после лазерной коррекции методикой LASIK, которую мне сделали в сентябре 2021 года - я вижу 100%!!!это чудо!! Хочется сказать огромное человеческое СПАСИБО всем врачам и персоналу клиники "Ваш Зір", особенно Саар Татьяне Анатольевне и оперирующему хирургу, за то что моя жизнь началась для меня с новой, чистой, светлой и полной красок странички!!!

cavc

Владислав

26.10.2021

В этом центре сделал лазерную коррекцию - очень доволен. Спасибо Саар Татьяне Анатольевне за профессионализм. Всем буду рекомендовать! Врачи от Бога.

cavc

Сергей

08.10.2021

Все сделали супер!! Лазерная коррекция - 100% результат! Клиника современная, все на высшем уровне, чувствуешь себя как в Европе. Так держать Ваш Зір!!!

cavc

Виталина

09.10.2021

Сделала лазерную коррекцию, очень довольна результатом операции! Ходила в очках с 6 класса, сейчас мне 28 и я сделала правильный выбор в поиске и выборе клинике. Благодарю весь персонал за хорошее отношение к пациентам, и самое главное о ПРЕКРАСНОМ РЕЗУЛЬТАТЕ!!!!

cavc

Мария

12.10.2021

я очень благодарна всем сотрудникам центра зир, доктору Саар и Мисюра за чудо "видеть"! У меня была миопия -6 и очень тонкая роговица, нигде в других центрах меня не хотели оперировать. Только здесь очень быстро и профессионально мне провели коррекцию , и сейчас я все отлично вижу. Даже лучше, чем изначально планировалось. Благодарности моей нет предела. Очень рекомендую! Если бы я знала раньше , что это возможно, без сомнения давно сделала бы эту операцию. Качество жизни поменялось в разы!

cavc

Александра Величко

14.10.2021

Добрый день! Хочу сказать огромное спасибо Татьяне Анатольевне за мое хорошее зрение! Три месяца назад сделала коррекцию зрения в клинике ваш зир. Была миопия средней степени – 5,4 и – 4,7, сложный для коррекции астигматизм; методику выбрала бесконтактную Стрим Лайт; сейчас острота зрения на ведущем правом глазе - 1,0; на левом оставили легкую близорукость. Связано это с тем, что коррекцию я делала уже в пограничном возрасте (39 лет и 8 месяцев), решили оставить «задел» для отдаления развития будущей дальнозоркости.

cavc

Диана

15.10.2021

я стала обладательницей 120% зрения обоими глазами! Спасибо, Ваш Зир! Вы крутые

cavc

Наталья

15.10.2021

Спасибо за глаза! Благодарю доктора Саар и весь персонал за профессионализм, терпение и отзывчивость. Почти год прошел после операции, до сих пор не могу поверить в это счастье - все видеть без линз и очков. (Зрение было -7, операция коррекция зрения)

cavc

Ирина

17.10.2021

Мне делала операцию lasek Татьяна Анатольевна , я ей благодарна безмерно. Жалею об одном, что долго не могла решиться, боялась адской боли и слепоты.
Всем сотрудникам центра Ваш зир желаю здоровья и процветания, огромное Вам спасибо!

Вартість лазерної корекції

1 око
2 ока
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASЕK до 6, Д (стандартна асферична програма)
12 000 грн
24 000 грн
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASЕK більше 6,0 Д (стандартна асферична програма)
14 000 грн
28 000 грн
Лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK (стандартна асферична програма)
14 000 грн
28 000 грн
Персоналізована асферична корекція LASЕK Custom-Q
14 000 грн
28 000 грн
Персоналізована асферична корекція LASIK Custom-Q
15 000 грн
30 000 грн
Лазерна корекція за методикою Stream Light
15 000 грн
30 000 грн

Лікування проводить

Саар Тетяна Анатоліївна Лікар офтальмолог вищої категорії. Рефракційний хірург.

Поширені запитання

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена