Перейти до основного вмісту

Масаж у Кривому Розі

Масаж як метод механотерапії є додатковим засобом в комплексному лікуванні багатьох очних захворювань.

Масажний кабінет є невід'ємною частиною нашого медичного центру. Значимість масажу для лікування і профілактики очних захворювань дуже велика. У шийно-комірцевої зоні знаходяться такі центри, впливаючи на які ми безпосередньо стимулюємо зоровий аналізатор, відновлюємо зір і зміцнюємо нервово-м'язовий апарат очей.

Види масажу

Загальний масаж тіла

Загальний масаж тіла (Класична і східна методика)

1 сеанс (1 година)280 грн.

Класичний загальний масаж дозволяє відчути полегшення вже після першого сеансу. Дана процедура ефективна при порушеннях опорно-рухового апарату, органів дихання і захворюваннях серцево-судинної системи. За допомогою загального масажу тіла можна прискорити відновні процеси після травм, а також, після серйозних розумових і фізичних навантажень. Під час масажу м'язи забезпечуються киснем, виводяться продукти розпаду і організм наповнюється енергією, завдяки чому зростає працездатність. Східна методика допомагає м'язам звільнитися від венозної крові, а також робить суглоби більш гнучкими.

Масаж голови

Масаж голови і шийно-комірцевої зони

1 сеанс (20-30 хв.)90-150 грн.

Навіть один сеанс масажу голови і шийно-комірцевої зони здатний ефективно усунути головний біль і позбавити людину від постійного відчуття втоми. Після рса процедур в нашому медичному центрі у вас нормалізується сон і зросте працездатність. За допомогою цього виду масажу можна виправити поставу і усунути застійні явища, що неодмінно призведе до поліпшення пам'яті, уваги і підвищити вашу ефективність на роботі чи навчанні. Крім того, завдяки впливу на рефлекторні зони шиї можливо нормалізувати гормональний фон (актуально для підлітків).

Масаж обличчя косметичний

Масаж обличчя косметичний з підтяжкою зморшок

1 сеанс (30 хв.)150 грн.

Даний вид застосовують для поліпшення стану шкіри обличчя і шиї. Масаж дозволяє попередити передчасне старіння ділянок шкіри, а також виправити багато косметичні недоліки. Наші фахівці мають колосальний досвід виконання даної процедури, а тисячі задоволених клієнтів підтверджують незаперечну ефективність і позитивний вплив даної процедури не тільки на шкіру обличчя, але і стан всього організму в цілому.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж (В залежності від маси тіла)

1 сеанс (40 хв.)120-200 грн.

Целюліт - підвищений скупчення жирової клітковини під шкірою в області стегон, живота, сідниць. Це психологічна проблема для багатьох жінок, проте, дана проблема може бути виправлена. Целюліт не є патологічним порушенням, представляючи собою на початкових стадіях неестетіческое освіту. Однак, у міру розвитку він може викликати досить серйозний дискомфорт, поступово охоплюючи собою і інші ділянки тіла: внутрішні поверхні гомілки, рук, підстава потилиці, спину і т.п. Для вирішення даної проблеми у нас застосовується сучасна методика, орієнтована на зменшення кількості жирової клітковини. Результат можна зберегти досить довго, за умови виконання даних нашими фахівцями рекомендацій.

Крім спеціалізованих масажів спрямованих на лікування захворювань ока, ми пропонуємо:

  • лікувальні масажі спини
  • верхніх і нижніх кінцівок
  • відновлення суглобових функцій
  • відновлення пост інсультних хворих
  • дитячі масажі (сколіози всіх ступенів, плоскостопість)
  • антицелюлітні масажі
Запис на прийомПідтримка по телефону і консультації здійснюються в будні з 9 до 18.00, в суботу з 9 до 15.
Ваш запит успішно відправлено
Дякуємо за ваш відгук! Він буде опублікований після перевірки.
Загальний масаж тіла (Класична і східна методика)
600 грн
Масаж голови і шийно-комірної зони
280 грн
Масаж обличчя комбінований з підтяжкою зморшок
400 грн
Антицелюлітний масаж вакуумно-роликовий
270 грн
Стоун-масаж (Стоунтерапія)
530 грн

Лікування проводить

Линькова Лілія Професійний масажист

Відгуки наших пацієнтів

Google відгуки
4.7 оцінка Більше 350 відгуків
Додати відгук
Відгуки на сайті
На сайті Більше 500 відгуків
Додати відгук

Безкоштовна консультація

Який варіант лікування підходить вам?

Відповіді ви можете отримати на безкоштовній консультації у наших віртуозів, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення.

Записатися на прийом

ваша заявка успешно отправлена